Advert
Advert

TGT Akparti 3.Olağanüstü Kogresine Katıldı

Ankara Arena Spor Salonunda gerçekleşen AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresine TGT Genel Başkanı Hakan Polat,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner,Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Yavuz ,Mustafa Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

TGT  Akparti 3.Olağanüstü Kogresine Katıldı
TGT  Akparti 3.Olağanüstü Kogresine Katıldı Admin
Bu içerik 1175 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –ANKARA 


Ankara Arena Spor Salonunda gerçekleşen  AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresine  TGT Genel Başkanı Hakan Polat,Genel Başkan Vekili  Ömer  Tekiner,Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Yavuz ,Mustafa Kılıç ve yönetim kurulu  üyeleri katıldı.
TGT Genel Başkanı Hakan Polat  yaptığı Açıklamasında :Biz TGT olarak bir gençlik teşkilatı olarak sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde Yeniden Akparti `nın başına gecmesinden dolayı teşkilat olarak buradayız . bizi çok sevindirmiştir. bizde  TGT olarak her zaman ülkemizin , milletimizin ve   Sayın Cumhurbaşkanımız  Recap Tayyip Erdoğan `ın yanında olmuşuzdur ve sonuna kadar onu destekliyeceğiz  dedi.
TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ise biz Tgt olarak bugun tarihi bir AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresine şahit olduk .Sayın Cumhurbaşkanımız  Recap Tayyip Erdoğan `ın Yeninden Akparti `nın başına geçmesi bizi çok sevindirmiştir. Allah yolunu açık etsin dedi.

 

TGT Akparti 3.Olağanüstü Kogresine Katıldı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa