Advert
Advert

HKÜ Azerbaycan’da Önemli Eğitim Temaslarında Bulundu

HKÜ ilklere imza atmak için tüm hızı ile devam ediyor Hkü Rektörü Tamer Yılmaz ekibi ile adeta ilklere imza atarak Gaziantep şehrinin beğenisini topluyor . Yurtiçive yurt dışındaçeşitli seminerlere katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), yeni seminerler ve işbirliği görüşmeleri için yurt dışına çıktı.Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’ye giderek seminerler veren ve iş birliği görüşmeleri yapan HKÜ Akademisyenleri, Azerbaycan’da önemli temaslarda bulundu.

HKÜ  Azerbaycan’da Önemli Eğitim Temaslarında Bulundu
HKÜ  Azerbaycan’da Önemli Eğitim Temaslarında Bulundu Admin
Bu içerik 707 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-AZERBAYCAN 


HKÜ   ilklere imza atmak için tüm hızı ile devam ediyor  Hkü  Rektörü  Tamer Yılmaz ekibi ile adeta  ilklere imza atarak Gaziantep şehrinin beğenisini topluyor .

Yurtiçive yurt dışındaçeşitli seminerlere katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), yeni seminerler ve işbirliği görüşmeleri için yurt dışına çıktı.Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’ye giderek seminerler veren ve iş birliği görüşmeleri yapan HKÜ Akademisyenleri, Azerbaycan’da önemli temaslarda bulundu. 

Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’ye giden HKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Özbay ve HKÜ Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ramin Aliyevöğrencilere seminerler verdi.

Bakü’deki okullarda seminer programlarına katılan Prof.Dr. Yaşar Özbay; " Sosyal Etkileşim ve Pozitif Genç Gelişimi" isimli seminerde, öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. Özbay, öğrencilere; hayal kurmanın önemi, uzun vadeli hedeflerde karşılaşılabilecek engeller gibi konularda bilgiler verdi. HKÜ ile ilgili bilgilerve Türkiye’de eğitim hakkında Azeri öğrencileri bilgilendiren Yrd. Doç. Dr. Ramin Aliyev, öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplandırdı.

Seminerlerin yanında çeşitli işbirliği görüşmeleride yapan HKÜ Akademisyenleri, Azerbaycan Kaspi Koleji, Türkiye Diyanet Vakfı Bakü Türk Lisesi ve Bakü Türk Anadolu Lisesinde işbirliği görüşmeleri yaptı. Yapılan işbirliği görüşmelerinde öğretmen ve öğrenci eğitimi konusunda çeşitli işbirliği sözleri alındı.  

Hazar Üniversitesinde düzenlenen IV. Uluslarası Psikoloji Kongresine de katılan HKÜ Akademisyenleri, önemli seminerlere imza attı.“Pozitif Aile Gelişimi ve Yılmazlık”konusunda konuşmalar yapan akademisyenler seminerlerle beraber atölye çalışmaları yaptı. Seminerlerde ve işbirliği görüşmelerinde yoğun ilgi ile karşılan HKÜ Akademisyenleri, katıldıkları görüşme ve seminerlerde hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

HKÜ Azerbaycan’da Önemli Eğitim Temaslarında Bulundu
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa