Advert

Genel Sekreter Güllüoğlu’na ziyaret

ŞANLIURFA'da Yol-İş Sendikası Başkanı Emin Kubat ve Yönetim Kurulu üyeleri Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’nu ziyaret etti.

Genel Sekreter Güllüoğlu’na ziyaret
Genel Sekreter Güllüoğlu’na ziyaret Admin
Bu içerik 108 kez okundu.

Yol-İş Sendikası Şube Başkanı Emin Kubat, Harran Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine getirilen Doç. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Harran Üniversitesi’nin gelişmesi için çaba göstereceklerini ifade eden Genel Sekreter Güllüoğlu, "Ahi Evren Üniversitesinde Fakülte kurucu dekanı olarak görev yaptıktan sonra memleketimiz olan Şanlıurfa’ya döndük. Atandığım bu görevi elimden geldiğince en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğim. Üniversitemizin ve Şanlıurfa’mızın ismini yüceltmek, üniversitemizden yetişecek gençlerimizin eğitim kalitesinin arttırılması konusunda da Akademik kadrolarla birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Yol-İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Emin Kubat ise, "Tahir hocamıza yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunduk. Genel sekreterimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

 

Genel Sekreter Güllüoğlu’na ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı  Hacı Usta Ünlü Siyasetçi  ve Ünlü  Yönetmeni  Ağırladı
Urfalı Hacı Usta Ünlü Siyasetçi ve Ünlü Yönetmeni Ağırladı
Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz
Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz