Advert

Tekiner’den Ramazan Ayı Mesajı

TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Tüm Müslümanlar tarafından özlemle beklenen 11 Ayın Sultanı Ramazan’a tekrardan erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını İle ilgili bir mesaj yayınladı.

Tekiner’den  Ramazan  Ayı Mesajı
Tekiner’den  Ramazan  Ayı Mesajı Admin
Bu içerik 209 kez okundu.


ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner  , Tüm Müslümanlar tarafından özlemle beklenen 11 Ayın Sultanı Ramazan’a tekrardan erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını İle ilgili bir mesaj yayınladı.

Tekiner , “Rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı, on bir ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.
Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulmasını dileyen Tekiner ; “Oruç, ibadet ve sabır ayı olan Ramazan ayı İslam aleminin en anlamlı ayıdır. Ramazan ayı Müslümanlar için kaynaşma, paylaşım, bir arada olma ve hoşgörüyü ifade eder. Ramazan ayı, yardımlaşmanın, sevginin, kardeşliğin, mutlulukların, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardım edenin de yardım alanında mutlu olduğu, huzur bulduğu bir aydır. Bu ay fırsat bilinerek yapılan ibadetler, iftarlar, sahurlar toplumsal kaynaşmamız, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi açısından da büyük önem taşımaktadır. 
Bu duygu ve düşünceler ile ülkemiz ve  bütün İslam Aleminin  Ramazan ayını en içten duygularımla tebrik eder, bu mübarek ayın sağlık, mutluluk, huzur ve kardeşlik içerinde geçmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Tekiner’den Ramazan Ayı Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
Akparti   Şanlıurfa Milletvekili  Kemalettin  Yılmaztekin, Harran İlçemiz  Liderimize hazırız
Akparti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Harran İlçemiz Liderimize hazırız