Advert
Advert

Başkan karakeçili 'den Ramazan Ayı Mesajı

Şanlıurfa Anadolu Karakeçililer dernek başkanı halil karakeçili den Rahmet ve mağfiret mevsimi olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha, hep birlikte karşılamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Diyerek bir mesaj yayınladı.

Başkan karakeçili 'den Ramazan Ayı Mesajı
Başkan karakeçili 'den Ramazan Ayı Mesajı Admin
Bu içerik 7774 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karakeçili dernek başkanı halil karakeçili, Rahmet ve mağfiret mevsimi olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha, hep birlikte karşılamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Diyerek bir mesaj yayınladı.

Karakeçili, İnsanlık âlemini, kardeşlik, barış ve huzur iklimine davet eden, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmayı sosyal hayatın en ulvi dayanakları olarak kabul eden dinimizde, Recep, Şaban ve Ramazan ayları özel bir önem taşıyor.

Bu mübarek günler; birbirimize olan muhabbet ve kardeşliğimizi, birlik, beraberlik, paylaşma ve yardımseverliğimizi daha güzel sergilemeye fırsat sunuyor.

Onbir ayın sultanı olarak bizleri büyük bir huzur ve huşu ile kucaklayan Ramazan-ı Şerif’i hasretle bekleyen gönüllerimiz, inşallah bu aydan doyasıya nasiplenecektir.

Ramazan ayında tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadet ve duaların, yüreklerimizde gürleyen şefkat ve merhamet duygularımızın en yakın çevremizden başlayarak bütün yurdumuza ve insanlık âlemine uzanan hoşgörü iklimine dönüşeceğine gönülden inanıyorum.

Mübarek Ramazan’ı Şerifin inancımızın en güzel ifadesi olarak yeryüzünde kardeşlik, barış ve huzura vesile olmasını, ecdadımızdan intikal etmiş haslet ve faziletlerimizi en güzel şekilde yaşayabilmeyi, ülkemiz ve İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum.  Ülkemizin ve bütün İslam âleminin Ramazan-ı Şerifleri kutlu olsun... 

Haber:haber merkezi

 

Başkan karakeçili 'den Ramazan Ayı Mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
şanlıurfa urfa