Advert
Advert

TESK Genel Bşk .Palandöken Adaptesk Projesi İçin Şanlıurfa`da

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken Bu gün Adaptesk Projesi İçin Şanlıurfa ilimize geldi . Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı M. Şefik Bakay ve yönetim kurulu üyeleri TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken `ı Gap Havalimanında karşıladılar.

TESK  Genel Bşk .Palandöken Adaptesk  Projesi İçin Şanlıurfa`da
TESK  Genel Bşk .Palandöken Adaptesk  Projesi İçin Şanlıurfa`da Admin
Bu içerik 1074 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
TESK Genel  Başkanı  Bendevi Palandöken  Bu gün Adaptesk Projesi İçin Şanlıurfa ilimize geldi . Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı M. Şefik  Bakay ve yönetim kurulu üyeleri   TESK Genel  Başkanı  Bendevi Palandöken   `ı  Gap Havalimanında karşıladılar.
TESK Genel  Başkanı  Bendevi Palandöken  , Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı M. Şefik  Bakay ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber ilk ziyeretini  Eyyübiye ilçesinde  kazancı pazarında esnafı ziyaret ederek onlarla  ADAPTESK projesi hakkında bilgi verdi .
TESK Genel  Başkanı  Bendevi Palandöken  Şanlıurfa iline ziyaretlerinden dolayı yaptığı açıklamasında şunları söyledi .
 Palandöken ,2015'ten buyana 8 ilde uygulanan ve  sonuçları  diğer 73 ilde yaygınlaştırılacak olan ADAPTESK Projesi kapsamında sırasıyla; 27 Mayıs Cumartesi Şanlıurfa'da, 29 Mayıs Pazartesi Gaziantep'te, 31 Mayıs Çarşamba Mersin'de, 8 Haziran Perşembe Manisa'da, 10 Haziran Cumartesi Bursa'da, 19 Haziran Pazartesi Erzurum'da, 21 Haziran Çarşamba Ordu'da karar vericiler, yerel yönetimler, yerel ekonominin liderleri, Esnaf-Sanatkâr Odaları Birlikleri (ESOB), STK'lar, meslek kuruluşları ve yerel ulusal-uluslararası projelerin yöneticileri ile bir araya geleceğiz. Söz konusu 7 ayrı toplantıya ev sahibi olan ilin dışında çevre illerin de ESOB'ları toplantıya katılacaklar. Böylece gelecek bir ay içinde 30'u aşkın Birlik, onlarca kamu-özel sektör temsilcileri, STK temsilcileri ve basın mensuplarının katılımı gerçekleştirireceğiz. YEREL EKONOMİNİN LİDERLERİ VE SOSYAL ORTAKLAR BULUŞMASI ' aracılığıyla ADAPTESK projesince elde edilen kazanımların ülke geneline yaygınlaştırılması sağlanacak, sosyal ortaklardan sürece destek vermesi isteneceğiz onun için bugün Şanlıurfa ilindeyiz  akşam  esnaflarımız ile beraber toplantıda  Adaptesk projesi  ve esnaflarımızın sorunlarını tek tek dinleyeceğim dedi.peygamberler şehrinde olmak çok güzel bu ramazan ayının ilk gününde  Şanlıurfa ilinde  esnaflarımızı ziyaret etmekten çok mennun oldum esnafımız  bizi çok güzel karşıladılar rabbim bol kazanç versin bu ramazan ayında diyerek Esnafımızın ,ülkemiz ,Tüm  İslam Aleminin Ramazan-ı Şerifleri kutlu olsun..


Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı M. Şefik  Bakay ise öncelikle sayın  TESK Genel  Başkanımız   Bendevi Palandöken   `ın  Şanlıurfa ilimize ziyaretlerinden dolayı  çok çok teşekkür ederim .şuan Şanlıurfa ilimizdeki esnaflarımızı Genel Başkanımız Palandöken ile  Ziyaret ederek .onlarla sohbet ediyoruz onların sorunları varmı yokmu işler nasıl onlar ile bilgili genel başkanımız  bilgi alıyor en büyük  Tesk Projesi olan Adaptesk projesi için Şanlıurfa ilimizde kapsadığından dolayı esnafımız bu projede faydalanmaktadır buda Şanlıurfa ilimiz için  çok önemli olduğunu sayın genel başkanımız palandöken akşam esnaflarımız ile bir araya gelerek  Adaptesk  Projesi hakkında bilgi verecekler dedi.

 

TESK Genel Bşk .Palandöken Adaptesk Projesi İçin Şanlıurfa`da
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa