Advert
Advert

Bülbül `den Ramazan Ayı Mesajı

Şanlıurfa Barosuna Kayıtlı Avukat Özcan Bülbül Rahmet ve mağfiret mevsimi olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha, hep birlikte karşılamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Diyerek bir mesaj yayınladı .

Bülbül `den  Ramazan  Ayı Mesajı
Bülbül `den  Ramazan  Ayı Mesajı Admin
Bu içerik 861 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


 Şanlıurfa Barosuna Kayıtlı  Avukat Özcan Bülbül  Rahmet ve mağfiret mevsimi olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha, hep birlikte karşılamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Diyerek bir mesaj yayınladı .


Bülbül ,İnsanlık âlemini, kardeşlik, barış ve huzur iklimine davet eden, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmayı sosyal hayatın en ulvi dayanakları olarak kabul eden dinimizde, Recep, Şaban ve Ramazan ayları özel bir önem taşıyor. 
Bu mübarek günler; birbirimize olan muhabbet ve kardeşliğimizi, birlik, beraberlik, paylaşma ve yardımseverliğimizi daha güzel sergilemeye fırsat sunuyor.
Onbir ayın sultanı olarak bizleri büyük bir huzur ve huşu ile kucaklayan Ramazan-ı Şerif’i hasretle bekleyen gönüllerimiz, inşallah bu aydan doyasıya nasiplenecektir.
Ramazan ayında tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadet ve duaların, yüreklerimizde gürleyen şefkat ve merhamet duygularımızın en yakın çevremizden başlayarak bütün yurdumuza ve insanlık âlemine uzanan hoşgörü iklimine dönüşeceğine gönülden inanıyorum.
Mübarek Ramazan’ı Şerifin inancımızın en güzel ifadesi olarak yeryüzünde kardeşlik, barış ve huzura vesile olmasını, ecdadımızdan intikal etmiş haslet ve faziletlerimizi en güzel şekilde yaşayabilmeyi , Şanlıurfa ilimiz ,ülkemiz ve İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum. Şanlıurfa ilimizin , Ülkemizin ve bütün İslam âleminin Ramazan-ı Şerifleri kutlu olsun...  

 

Bülbül `den Ramazan Ayı Mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa