Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR İLE CEYLANPINAR HİZMETE KAVUŞUYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ceylanpınar’da ‘Prestij Cadde Uygulaması’ kapsamında ilçe trafiğinde büyük önem taşıyan 2 ayrı bulvarı sıcak asfaltla buluşturdu. Büyükşehir ekiplerince İlçe Mezarlığında bakım ve onarım çalışmalarına da devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR İLE CEYLANPINAR HİZMETE KAVUŞUYOR
BÜYÜKŞEHİR İLE CEYLANPINAR HİZMETE KAVUŞUYOR Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Asfalt Şubesi ekiplerince sürdürülen asfaltlama çalışmaları kapsamında 1009. caddenin asfaltı tamamlanırken 1014. caddede ise çalışmalarda sona gelindi.

 

ŞUSKİ, TEDAŞ ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarla işbirliği içersinde yapılan prestij cadde uygulaması kapsamında alt yapısı tamamen yenilen caddelerde tamamı Büyükşehir Belediyesi’nin ekipmanlarıyla asfaltlanan caddeler ilçe halkının hizmetine sunuluyor. Çalışmaları yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Acar, Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol ve AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gültekin ilçe halkına yaraşır hizmet için çalışmaya devam edileceğini belirtti.

 

Tüm ilçelere hakkaniyet içerisinde Başkan Nihat Çiftçi'nin talimatlarıyla hizmet yapıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Acar: "Büyükşehire Belediyesi Kentin 20 bin metre karesinden sorumludur. İlçe belediyelerimizle birlikte her türlü hizmeti her noktaya ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyükşehir her yerde ve herkese ulaşıyor. Bu anlamda Ceylanpınar ilçemizdeki mezarlık onarımını gerçekleştiriyoruz. 200 dönüm asfalt uygulaması yaptık. 60 bin ton asfalt serdik. kısa sürede tamamlanacak. çevre düzenlenmesi yapılarak ilçemize çok güzel bir cadde hizmeti sunulacak. Tüm ilçelerimizde ve şehir merkezinde de çalışmalarımız sürüyor. 2019 yılına kadar AK Belediyecilik farkını ortaya çıkaracağız" diyerek emeği geçenleri kutladı. 

BÜYÜKŞEHİR İLE CEYLANPINAR HİZMETE KAVUŞUYOR
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Beyoğlu'nda silahlı saldırı 3 yaralı
Beyoğlu'nda silahlı saldırı 3 yaralı