Advert
Advert

Başkan Demirkol, İlk İftarını Yine Vatandaşlarla Beraber Yaptı

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, Ramazan Ayı iftar sofraları geleneğini bu yılda sürdürüyor. İftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar aynı anda orucunu açarken, Başkan Fevzi Demirkol da ilk iftarda her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarla birlikte oldu.

Başkan Demirkol, İlk  İftarını  Yine Vatandaşlarla Beraber Yaptı
Başkan Demirkol, İlk  İftarını  Yine Vatandaşlarla Beraber Yaptı Admin
Bu içerik 524 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Şanlıurfa  Haliliye Belediyesi, Ramazan Ayı iftar sofraları geleneğini bu yılda sürdürüyor. İftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar aynı anda orucunu açarken, Başkan Fevzi Demirkol da ilk iftarda her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarla birlikte oldu.

Haliliye Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofraları uygulamasını bu yılda Ramazan Ayı boyunca Rabia Meydanında devam ettiriyor. Kurulan iftar sofrasına katılım yoğun olurken, Başkan Fevzi Demirkol’da aynı sofrada vatandaşlarla orucunu açıyor. İftara az zaman kala iftar sofralarını dolduran vatandaşlara, görevliler tarafından anında yemekleri ve suları ikram ediliyor. Bu yıl 4’üncü kez düzenlenen iftar sofrası, vatandaşların da taktirini topluyor.

Haliliye Belediyesinin geleneksel hale getirilen iftar sofrasıyla ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, “11 ayın sultanı Ramazan Ayında, ilk orucu tuttuk ve ilk iftarı yapmış bulunuyoruz. Bizi, Ramazan’a kavuşturan Cenab-ı Hakk’a hamt ediyoruz ve bu dördüncü yılımızda da yine aynı şekilde Haliliye Belediyesinin iftar sofrasındayız. Bizi, sağlıkla, huzurla, mutlulukla bu dördüncü seneye kavuşturan Cenab-ı Hakk'a hamdımız ve şükrümüz ziyadesiyle fazladır. Yine aynı şekilde inşallah, vatandaşlarımızla, halkımızla, milletimizle Cenab-ı Hakk bizleri nice bayramlara kavuştursun.     Bizim buradaki iftarımız ve sahurumuz, dört senedir devam etmektedir. Muhtaç olsun olmasın, herkesi bu soframıza davet ediyoruz. Sofranın manevi havasına ve ayrıca sahip olduğumuz değerlere şükretmemiz açısında bu havayı çocuklarımızla birlikte teneffüs etmemiz gerekiyor” dedi.

Öte yandan, Haliliye Belediyesi tarafından her gece sahur ve her akşam iftar sofrası, Ramazan Ayı boyunca Rabia Meydanına vatandaşların hizmetinde olacaktır.

Başkan Demirkol İlk İftarını Yine Vatandaşlarla Beraber Yaptı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa