Advert
Advert

25. Yıl Eyyübiye Kampüsü Okulları Futbol Turnuvası Sona Erdi

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından bu yıl Üniversitenin 25.yıl kuruluş kutlamaları nedeniyle düzenlenen “25. Yıl Eyyübiye Kampüsü Okulları Futbol Turnuvası” sona erdi.

25. Yıl Eyyübiye Kampüsü Okulları Futbol Turnuvası Sona Erdi
25. Yıl Eyyübiye Kampüsü Okulları Futbol Turnuvası Sona Erdi Admin
Bu içerik 837 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harran Üniversitesi Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunda Üniversitemiz kuruluşunun 25. Yılı etkinlikleri kapsamında Okt.Mehmet Tüysüz koordinatörlüğünde düzenlenen “25. Yıl Eyyübiye Kampüsü Okulları Futbol Turnuvası” müsabakaları sonucunda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Futbol Takımı “Şampiyon” oldu.

 

Veteriner Fakültesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu futbol takımlarının katıldığı Turnuvada, her okul takımı diğer okul takımları ile müsabaka yapması ve müsabakalar sonunda en yüksek puanı toplayan takımın şampiyon olması kararlaştırıldı. Yapılan müsabakalar sonunda 7 Puan toplayan Öğr.Gör.Fırat Özberk’in yönetimindeki Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu futbol takımı turnuvanın Şampiyonu olarak birincilik kupasını aldı. Turnuva’da ikincilik kupasını Teknik bilimler Meslek Yüksekokulu futbol takımı, üçüncülük kupasını ise Veteriner Fakültesi futbol takımı aldı.

 

Turnuvada birinci olan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu futbol takımı oyuncularına kupa ve madalyaları Rektör Prof.Dr. Ramazan Taşaltın, ikincilik kupası, Veteriner fakültesi dekanı Prof.Dr. Mehmet Avcı,  üçüncülük kupası ise Sosyal Bilimler MYO Müdürü Prof.Dr. Necmettin Elmastaş tarafından takdim edildi.

 

Birinci olan takımı tebrik eden Prof. Dr. Taşaltın; “Eyyübiye Kampüsünde yer alan okullarımız arasında çok güzel bir etkinlik düzenlenmiş. Centilmence geçen maçlardan sonra birinciliği hak eden yönetimindeki Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu futbol takımı ile birlikte bu turnuvada yer alan tüm okul takımlarını tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Eyyübiye Kampüsünde düzenlenen kupa törenine, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Fethi Şanda, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof Dr. Mehmet Avcı, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Sekreteri M. Cemil Topal, çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı.

 

Turnuva, kupa töreni ve plaketlerin takdimi ile sona erdi.

25. Yıl Eyyübiye Kampüsü Okulları Futbol Turnuvası Sona Erdi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa