Advert
Advert

31 Mayıs Dünya Sigarasız Gününde Gençlere Sigara Semineri Verildi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi 31 Mayıs Dünya Sigarasız Gününde Sigara ve zararları konulu seminer düzenledi.

31 Mayıs Dünya Sigarasız Gününde Gençlere Sigara Semineri Verildi
31 Mayıs Dünya Sigarasız Gününde Gençlere Sigara Semineri Verildi Admin
Bu içerik 1039 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; Malumunuz 31Mayıs Dünya Sigarasız Günü bizde bugünü anlamlı kılmak ve gençlerde farkındalık oluşturmak amacıyla Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkileri ile birlikte gençlerimize sigaranın zararları hakkında bilgilendirmede bulunduk. Müdür Müslüm AKTABUR; Özellikle İpekyol Gençlik Merkezi kursiyerlerimizin yanında Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün “ Gençlik Merkezim Her Yerde ” projesini kapsamında köylerden gelecek olan gençleri gençlik merkezimizde ağırlayıp, gerekli tanıtımları yapıyoruz. Bugün de Bozova Tunalı Ortaokulu öğrencilerinin İpekyol Gençlik Merkezinde yapılan çalışmalara ve aktivitelere katılımlarını sağlamanın yanı sıra sigara ve zararları hakkındaki seminerle de ildeki gençleri bilinçlendirmenin yanında köylerde ikamet eden gençlerinde bilinçlenmesini sağlıyoruz dedi.

 

Halk Sağlığı Müdürlüğü Ruh Sağlığı Şube Müdürü Öznur Bulut GAZANFER ise; 31 Mayıs Dünya sigarasız gününde sigaranın maddi ve manevi zararları hakkında gençlere bilgilendirmede bulunduk. Tüm halkımızın dünya sigarasız gününü kutlar sigarasız sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmelerini diliyorum.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Hakan KEŞKÜŞ ise; Gençlik Spor ve Gençlik Merkezleri olarak halkımızı ve gençliği önemsiyoruz. Gençleri sigara ve diğer zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, sağlıklı bir bünyeye sahip olmak adına tüm halkımızı tesislerimizden ücretsiz olarak istifade etmeye davet ediyorum. Şanlıurfa İlimizin Türkiye’ de en genç nufüsa sahip olduğunu göz önünde bulundurursak toplumsal bilinç ve farkındalık oluşturmak çok önemli. Her zaman gençlerin yanında olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Yaptıkları bu güzel ortak çalışmadan dolayı İpekyol gençlik Merkezi çalışanlarına ve Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyorum dedi.

31 Mayıs Dünya Sigarasız Gününde Gençlere Sigara Semineri Verildi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
şanlıurfa urfa