Advert
Advert

Ağrı Adkk Mali Genel Kurulu Büyük Katılım ile Yapıldı

Ağrı İlinde Hatemoğlu Düğün ve Konferans Salonunda Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Mali Genel kurulu Yapıldı. Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı, Yönetim kurulu üyeleri,Bakanlık Temsilcileri, üyelerin katılımı ile mali genel kurulu yapıldı.

Ağrı Adkk  Mali Genel  Kurulu  Büyük Katılım ile  Yapıldı
Ağrı Adkk  Mali Genel  Kurulu  Büyük Katılım ile  Yapıldı Admin
Bu içerik 1318 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-AĞRI     


Ağrı İlinde  Hatemoğlu Düğün ve Konferans Salonunda Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği  Mali Genel kurulu  Yapıldı.
Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı, Yönetim kurulu üyeleri,Bakanlık Temsilcileri,  üyelerin katılımı ile mali genel kurulu yapıldı. 


Ramazan ayı olmasına  Rağmen üyelerin büyük katılım sağladığı.  Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği  Mali Genel kuruluna Başkan Mehmet Nuri Samancı `yı  Birlik üyeleri yalnız bırakmadılar.
Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı  mali genel kuruluna gelen üyeleri kapıda tek tek karşılayarak onlarla sohbet etti.


İstiklal marşı ve saygı duruşu okunmasından sonra  Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği  Mali Genel kurulu  büyük çoğunluğun Kabulu ile  mali genel kurulu yapıldı. 


Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı mali genel kurul  Yapıldıktan sonra kürsüye Çıkarak teşekkür konuşması ve Ağrı ilindeki hayvancılık hakkında bilgi verdi .
Başkan Samancı , Değerli Bakanlık  temsilcileri, yönetim kurulu ve denetim kurulu  üyelerimiz , değerli yetiştiriciler ve misafirler, kıymetli Çalışma arkadaşlarım ve basın mensupları, Şahsım ve kurumum adına sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.
Öncelikle Ramazan’ı Şerif’in hepinize hayırlara vesile olmasını dilerim. Hepiniz hoşgeldiniz.
Kuruluş işlemlerini 2006 yılında tamamlayarak çalışmalara başlayan birliğimiz, üye sayısı ve faaliyetleri açısından ilimizde ve Ülkemizde önemli bir konuma sahiptir.


 Tek tek  birlik Üyelerimize teşekkür ediyorum benim  Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği  Başkanı sectiğiniz günden itibaren  ben  ve yönetim kurulu üyelerim olarak Ağrı İlimizde, Ankara `da  tüm platformlarda Ağrı ilimizin  küçükbaş hayvancılığın en iyi yere getirmesi için mücadelemiz devam  ediyor gücümüzü siz değerli birlik üyelerimizden alarak çalışmalarımız devam etmekte olduğunu bugün ise  mali genel kurulumuzu Allahın izni ile yaptık ağrı ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun diliyorum .bu ramazan ayında oruçlu olmasına rağmen mali genel kurulumuza gelen siz değerli üyelerimize yeniden tek tek teşekkür ediyorum .
Ağrı ilimiz Kırsal alandaki nüfus ve göçerlik düzeni içinde yürüyen, Koyun Yetiştiriciliğinin,  Ağrı’nın toprak yapısı, meraların durumu, insanların kırmızı et tüketme alışkanlığı, işsizliğe katkısı, halkın becerisi ve ucuz maliyeti nedeniyle önemli bir hayvancılık faaliyeti olan Ağrı’da Koyunculuk şu anda küçükbaş hayvancılıkta Türkiye’de ilk sıralarda yer almaktadır.
Bilinmelidir ki Birlik güçlendikçe siz değerli yetiştiricilerimiz de güçlenecektir. bize hizmetlerimiz konusunda yardımcı olan siz değerli yetiştiricilerimizi selamlar bu anlamda desteklerini esirgemeyen sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın  Gıda Tarım ve Hayvancılık  Bakanımız Faruk Çelik’e ve  siz değerli üyelerimize tek tek teşekkür ediyorum .

 

Ağrı Adkk Mali Genel Kurulu Büyük Katılım ile Yapıldı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
şanlıurfa urfa