Advert
Advert
Advert

Kıran `dan Hepimiz Kardeşiz, Bu Vatan Hepimizin

Uluslararası Girişimci ,Şanlıurfalı İş Adamı Ahmet Kıran `dan Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Hepimiz Kardeşiz, Bu Vatan Hepimizin diyerek açıklamalarda bulundu.

Kıran `dan Hepimiz Kardeşiz, Bu Vatan Hepimizin
Kıran `dan Hepimiz Kardeşiz, Bu Vatan Hepimizin Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Uluslararası Girişimci ,Şanlıurfalı  İş Adamı  Ahmet Kıran `dan Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e  Hepimiz Kardeşiz, Bu Vatan Hepimizin diyerek açıklamalarda bulundu.
Kıran ,"Türkiye bir medeniyet merkezidir, tarihte böyle olmuştur, bundan sonra da bu topraklar al bayrağımızla, dünyaya medeniyet, barış, huzur, zenginlik sunmaya devam edecektir. Biz hesabi değiliz, hasbiyiz. Biz öfkenin, şiddetin, nefretin değil, sevginin, samimiyetin diline teslim olmuşuz. Bu ülke için, bu topraklar için, bu vatan için, ne canlar verildi, ne kanlar döküldü... Bizim aziz şehitlerimize karşı en büyük görevimiz, onların uğrunda şehit olduğu değerler etrafında, yüreklerimizi kenetlemek; dirliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirmektir. Onların aziz hatırasına karşı göstereceğimiz en büyük saygı; HAKK'ın, hukukun, adaletin, kardeşliğin, yanında yer almaktır.
 Bu duygu ve düşüncelerle; vatan uğruna canlarını hiçe sayarak feda eden, tüm şehitlerimizi, rahmetle ve şükranla anıyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum..." 

 

Kıran `dan Hepimiz Kardeşiz Bu Vatan Hepimizin
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Beşiktaş'ta bıçaklı kavga 1 ölü
İstanbul Beşiktaş'ta bıçaklı kavga 1 ölü
Konya’da Direksiyon başında, yarı çıplak halde ölü bulundu
Konya’da Direksiyon başında, yarı çıplak halde ölü bulundu