Advert
Advert

AKÇAKALE BÜYÜKŞEHİRLE HİZMETLERE KAVUŞUYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Akçakale'de yapılan ve yapılacak çalışmaları inceledi, ilçede muhtarlarla bir araya geldi.

AKÇAKALE BÜYÜKŞEHİRLE HİZMETLERE KAVUŞUYOR
AKÇAKALE BÜYÜKŞEHİRLE HİZMETLERE KAVUŞUYOR Admin
Bu içerik 985 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Çiftçi'nin yanı sıra Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık, Meclis Üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde yer alan Akçakale Fidanlığında incelemelerde bulundular.

 

Akçakale merkez muhtarların iş ve işlemlerini daha seri yapabilmelerini desteklemek amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 muhtara bilgisayar verildi. Başkan Çiftçi, Muhtarlara hayırlı hizmetler diledi.

 

Başkan Çiftçi ve beraberindekiler daha sonra Akçakale ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 53 dönümlük kent parkı incelediler. Her ilçede şehir parkı projesinde kapsamında tüm ilçelerde çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Çiftçi: "Her ilçede şehir parkı projelerimiz hayat buluyor. Bazılarının açılışını yaptık. Akçakale ilçemizde ise parkımızın küçük bir kaç işlemi kaldı. Bayramdan sonra eksiklikleri tamamlanan parkımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Biz yapıyoruz Akçakaleliler de koruyacak" diyerek Akçakalelilere hayırlı olmasını diledi.

 

Akçakale'nin gelişmesinde ve kalkınmasında çalışmalar yürüten Büyükşehir ve ilçe Belediyelerine teşekkür eden Milletvekili Mehmet Ali Cevheri: "Çok farklı bir Akçakale gördüm. Alt yapısı bitmiş, üst yapı çalışmaları hızla yapılan çalışmalar neticesinde Akçakale değişiyor" diyerek hayırlı olmasını diledi.

 

Hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden İlçe Belediye Başkanı Abdülhekim Ayhan ise parkın hayırlı olmasını diledi.

 

 

AKÇAKALE BÜYÜKŞEHİRLE HİZMETLERE KAVUŞUYOR
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
şanlıurfa urfa