Advert
Advert
Advert

BAŞKON Geleneksel İftar Yemeğine Büyük Katılım

Ankara Yenimahalle Belediyesi Düğün ve Konferans salonunda Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu Tarafından Geleneksel Hale getirilen iftar yemeği verildi . Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) Genel Başkanı Gazeteci Mehmet Akyol ve yönetim kurulu üyeleri gelen misafirleri kapıda tek tek karşıladılar .

BAŞKON  Geleneksel  İftar Yemeğine Büyük  Katılım
BAŞKON  Geleneksel  İftar Yemeğine Büyük  Katılım Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Ankara Yenimahalle Belediyesi Düğün ve Konferans salonunda  Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu  Tarafından Geleneksel Hale getirilen iftar yemeği verildi .
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) Genel Başkanı  Gazeteci  Mehmet Akyol ve yönetim kurulu üyeleri gelen misafirleri kapıda tek tek karşıladılar .


Kur'an-ı Kerim'i ilk defa Türkiye Radyolarından okuyan Kur `an Hafızı Ali Osman Atakul  tarafından Kur`an –ı Kerim ve Canlı Olarak İftar Saatinde  Ezan Okunması ile beraber   Başkon iftarına gelen seçkin davetliler   iftarını açtılar.
Başkon İftar yemeğine  Eski Bakanlardan Namık Kemal Zeybek,Cengiz Altınkaya ,Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Yenimahalle Belediye Başkanı  Fethi Yaşar,Yobidav Vakfı Başkanı Durak Turan Düz,Farabi Bilim ve Teknoloji Derneği Genel Başkanı Osman Acar , TRT Radyo TV Program Yapimcisi ve Sunucusu aynı zamanda ARAS Medya Ajans Genel Koordinatörü Yasemin ARAS, 21.Dönem MHP Afyon Milletvekili Müjdat Kayayerli, Eski Vali Abdulkadir Sarı, Türk Müziği Bestekar Osman Babuşcu, Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan ve eşi ve Çok sayıda Siyasetçi,Bürokrat, Basın Mensupları, Stk temsilcileri ve Anadolu illerinden Gazeteci,Stk temsilcileri ve seçkin kişilerin katıldı.


Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON ) 'un icra kuruluna seçilen 100 kişilik heyetin 85 kişi katılırken çeşitli mazeretleri nedeniyle bazı  BAŞKON'lular iştirak edemedi.  Başkon 100 kişilik icra kurulunda Yer Alan  Muhabirimiz  Gazeteci Abdullah Yiğit `te iftar proğramına katılanlar arasında idi .

Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu ( BAŞKON ) Genel Başkanı  Gazeteci  Yazar Mehmet Akyol   iftar yemeğinde  yaptığı konuşmasında .
Akyol , Öncelikle  Başkent Ankara `dan  Anadolun çeşitli illerinden ve iftar yemeğimize katılan sayın Bakanlarım , Sayın Milletvekillerim ,Sayın Valim ,Sayın Belediye Başkanlarım, sayın Stk Temsilcileri , sayın değerli basın mensupları  ve Gelen davetli misafirlerimiz  , BAŞKON  tarafından  her yıl   geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğimize   hoş geldiniz .


Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON ) son yaptığı  kongreden sonra 100 kişilik dinamik bir ekiple çalışmalarına başladı. İlk hedef, projelendirme çalışmalarına önem vermek, her alanda Anadolu’ya açılım, Anadolu insanına yönelik çalışmaların ön plana çıkarılması için gayret gösterilmesi fikri ağır bastı.  
BAŞKON `un  iftar yemeğine katılan   katılımcılara ve BAŞKON camiasına hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. İftar yemeğimiz birlik  ve beraberlik içinde sürekli devam etmesini temenni etti. İftar yemeğimize gelen tüm katılımcılara tek tek teşekkür ediyorum BAŞKON yeni projeler üreterek ülkesine ve milletine hizmet etmek için çalışmalara devam edecek.

.Başkon  100 kişilik icra kurulu üyeleri ile beraber .İftar  proğramı  sonrası   Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON ) 'un icra kuruluna seçilen 100 kişilik heyet tek tek isimleri okunarak platforma  çağrılarak  hatıra fotoğrafı  çekilmesi ile son buldu. 
Başkon 100 kişilik icra kuruluna seçilen   Muhabirimiz  Gazeteci Abdullah Yiğit `te ilk defa Başkon icra kurulu  üyeleri ile bir araya geldi.

BAŞKON Geleneksel İftar Yemeğine Büyük Katılım
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit