Advert
Advert

Tgt Genel Başkanı İstanbul Ziyareti

TGT Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ve Mersin İl Başkanı Eray Aydemir İstanbul ziyaretinde. Önsiad İftar yemeği ve Musiad Genel kurulu'na katıldı . Ayrıca Hz .Eyüp Sultan ve Necip Fazıl Kısakürek ve Maraşel Fevzi Çakmak kabrini ziyaret etti.

Tgt  Genel Başkanı   İstanbul  Ziyareti
Tgt  Genel Başkanı   İstanbul  Ziyareti Admin
Bu içerik 757 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT  -İSTANBUL 


TGT Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ve Mersin İl Başkanı Eray Aydemir   İstanbul ziyaretinde.  Önsiad İftar yemeği ve Musiad Genel kurulu'na katıldı . Ayrıca   Hz .Eyüp Sultan  ve Necip Fazıl Kısakürek   ve  Maraşel  Fevzi  Çakmak kabrini  ziyaret etti.
TGT  Genel Başkanı Hakan Polat İstanbul ziyareti ile ilgili muhabirimiz Abdulllah Yiğit `e Açıklamalarda bulundu .
Polat ,Ramazan Ayı dolayısı ile    İstanbul  ilindeyiz  proğramlara katılmak için buradayız .referandum  sonrası  TGT  Genel merkezi olarak  81 ilde  yapmış olduğumuz  çalışmalar devam ediyor .sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan `ı Yalnız bırakmayacağız teşkilat olarak her zaman yanında olacağız .
 İstanbul `da    Önsiad İftar yemeği  ve Musiad  Genel kurulu'na  katıldıktan Daha  sonra  Hz .Eyüp Sultan  ve Necip Fazıl Kısakürek   ve  Maraşel  Fevzi  Çakmak kabrini  ziyaret  ettik. 

 

Tgt Genel Başkanı İstanbul Ziyareti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa