Advert
Advert

Bereket Sulama Birliği Başkanı Sapan Oldu

Şanlıurfa İlinde Bugün yapılan Bereket Sulama Birliği Olağanüstü Kongresi DSİ Gap 15. Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı . Divan Başkanlığına Yasin Demirel üyeler ise Şükrü Yılmaz ve Mustafa Çiftçi ,Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra birlik seçimi iki adayın yarışması ile başladı .

Bereket Sulama Birliği Başkanı Sapan Oldu
Bereket Sulama Birliği Başkanı Sapan Oldu Admin
Bu içerik 1209 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA -ÖZEL HABER 

Şanlıurfa  İlinde Bugün yapılan    Bereket Sulama  Birliği  Olağanüstü Kongresi   DSİ  Gap 15. Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda  yapıldı .

Divan Başkanlığına  Yasin Demirel üyeler ise  Şükrü Yılmaz ve Mustafa Çiftçi  ,Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunmasından  sonra  birlik seçimi iki adayın yarışması ile başladı .
01..06.2017 yapılan Bereket Sulama   Birlik  Başkan Seçimi  Ancak seçim sonucunda Yarışan    Birlik Başkan Vekili Ömer Sapan  ve Zet Karavaş  eşit oy almıştı.  Bu nedenle seçim bugün  05.06 .2017  Tarihinde aynı yer ve aynı saatte tekrardan yapıldı. 
Kıyasıya yapılan birlik seçiminde iki Aday yarıştı. 
Meclis üyeleri  Başkan Adayı  mevcut Birlik Başkan Vekili Ömer Sapan  oy çokluğu ile  15 `a 14 oy alan Zet Karavaş `ı yenerek. Bereket Sulama Birliği yeni  Başkanı Ömer Sapan oldu.
Bereket Sulama  Birliği  Başkanı Ömer Sapan,  Yapmış olduğu açıklamasında şunları söyledi öncelikle  Bana oy veren ve bana destekte bulanan akraba ve dostlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca  oy veren ve vermeyen tüm meclis üyelerime tek tek  teşekkür ediyorum.  
Kazanan her zaman inananlarındır diyorum. çünkü biz Ekip olarak  geldiğimiz günden itibaren Çiftçimize hizmet ediyoruz.

Bereket Sulama Birliği Başkanı Sapan Oldu
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa