Advert

İran meclisin de silah sesleri. Geliyor

Hürriyet Haber Fars ve Mehr ajansları İran parlamentosunda silah sesleri duyulduğunu bildirdi. İran merkezli Tasnim haber ajansı meclisin içinde bazı kişilerin rehin alındığını ve silahlı çatışmanın hâlâ devam ettiğini iddia etti. Tasnim, rehine bulunduğuna yönelik iddiaların henüz yetkili merciler tarafından doğrulanmadığını da ekledi... İranlı milletvekili Elias Hazrati, 3 silahlı saldırganın iki sivili yaraladığını belirtirken, bir yetkili saldırganlardan birinin tutuklandığını belirtti. Ayrıca Humeyni’nin türbesinin önünde de yaralılar olduğu bilgisi geldi.

İran meclisin de silah sesleri. Geliyor
İran meclisin de silah sesleri. Geliyor Admin
Bu içerik 52 kez okundu.

 

 

 

Son dakika.. İran meclisinde silah sesleri...

İran parlamentosundan silah sesleri gelmeye devam ediyor, bir koruma görevlisi yaralandığı aktarıldı. Tasnim haber ajansı ise 3 silahlı kişinin iki kişiyi yaraladığı bilgisini paylaştı. Fars haber ajansı ise erkek bir saldırganın kaçtığını öne sürdü.

 

İKİNCİ SALDIRI HUMENYNİ TÜRBESİNDE

 

İran devlet televizyonu, Ayetullah Humeyni'nin türbesi önünde silahlı saldırı düzenlendiğini duyurdu. Saldırıda yaralananlar olduğu bildirildi.Öte yandan Anadolu Ajansı İran muhabiri Mustafa Melih Ahıshalı, “İran devrim lideri Humeyni’nin türbesinin bulunduğu noktada da bazı olaylar olduğu ve yaralıların bulunduğu bilgisi geliyor” dedi. Tesnim haber ajansı, Humeyni türbesinin önünde yaralılar olduğunu aktardı.

 

Ayrıntılar geliyor...

İran meclisin de silah sesleri. Geliyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
Akparti   Şanlıurfa Milletvekili  Kemalettin  Yılmaztekin, Harran İlçemiz  Liderimize hazırız
Akparti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Harran İlçemiz Liderimize hazırız