Advert
Advert
Advert

TGT Kadın Kollarından Haziran Ayı Toplantısı

TGT Genel Merkezinde Şehit Ömer Halis Demir Toplantı Salonunda TGT Kadın Kolları Haziran Ayı Toplantısı yapıldı. Toplantıya TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ,Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz, TGT Kadın Kolları Genel Başkanı Belma Kocer Kaya ve çok sayıda kadın kollarından üyeler katıldı.

TGT   Kadın  Kollarından   Haziran  Ayı  Toplantısı
TGT   Kadın  Kollarından   Haziran  Ayı  Toplantısı Admin
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


TGT Genel Merkezinde Şehit Ömer Halis Demir Toplantı Salonunda TGT Kadın Kolları Haziran Ayı Toplantısı  yapıldı.
Toplantıya  TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ,Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz,  TGT Kadın Kolları Genel Başkanı   Belma  Kocer Kaya  ve çok sayıda kadın kollarından üyeler  katıldı.
İstiklal marşı ve saygı duruşundan sonra  . toplantı başladı yaklaşık 3 saat süren toplantıda çalışmalar hakkında   bilgi alışverişinde bulundular.


TGT Kadın Kolları Genel Başkanı   Belma Kocer  Kaya  yaptığı açıklamasında şunları söyledi .
Kaya , TGT Kadın kolları olarak  81 ilde çalışmalarımız devam etmekte  ,Toplantımız ülkemiz ve milletimiz için hayırlı uğurlu olsun . TGT kadın kolları hakkında yeni katılan arkadaşlar bilgilendirildi. Kadın kolunun önemi ve kadın duruşu hakkında  bilgi verdik.
TGT kadın kolları Haziran  Ayı  aylık çalışma etkinlik bilgilendirmesi ve bu aylık program üzerinde öneri ve görüşler alındı.
Toplantımız `da  Tgt Kadın Kolları olarak bir aylık çalışma planının dosyası  hazırlanmış olup sayın TGT Genel Başkan Vekilimiz    Ömer  Tekiner  başkanıma  değerlendirilmek üzere  elden teslim ettik. toplantımızda bizler kadınlar olarak  ülkemizin en iyi yere gelmek için  vatan sevdalısı  ülkesine aşık Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda  giden  Sayın Genel Başkanımız Hakan Polat ve Genel Başkan Vekilimiz  Ömer Tekiner  ve ekibine  teşekkür ediyoruz.


Toplantımıza katılan sayın TGT Genel Başkan Vekilimiz  Ömer Tekiner ,sayın  Tgt Genel Başkan Yardımcımız  Mehmet Ali Yavuz  ve kadın kolları  üyelerimize  teşekkür ediyorum .
TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner  ise öncelikle kadın kolları toplantınız  hayırlı uğurlu olsun biz genel merkez olarak  her zaman ülkesini ,milletini,vatanını ,insanı yaşatki devlet yaşasın ,sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda  giden bir   Gençlik teşkilatıyız .sayın genel başkanımız  Hakan Polat Başkanlığında  81 il teşkilatımızda tüm hızı ile  TGT olarak çalışmalarımız devam etmekte .

 

TGT Kadın Kollarından Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
BM: Türkiye'nin Afrin operasyonu endişe vericidır
 Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit
Isparta'da eğitim uçağı düştü 3 şehit