Advert
Advert

Şanlıurfa da İpekyol Gençlik Merkezinde Hergün Mukabele Dersleri

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı İpekyol Gençlik Merkezinde Ramazan ayı münasebetiyle her gün bayan ve erkeklere yönelik mukabele verilmekte olup, Mukabeleye İpekyol Gençlik Merkezi bayan üyeleri ve çevre mahallede ikamet eden bayanlar katılmaktadır.

Şanlıurfa da İpekyol Gençlik Merkezinde Hergün Mukabele Dersleri
Şanlıurfa da İpekyol Gençlik Merkezinde Hergün Mukabele Dersleri Admin
Bu içerik 774 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mukabele hakkında bilgiler veren İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR; 11 ayın sultanı Ramazan ayı birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşma ayı ibadetlerin en doruk noktaya ulaştığı zaman. Bu kıymetli zamanı ibadetler ve hayırlı işlerle geçirmek gerekmektedir. Bizde İpekyol Gençlik Merkezi olarak bu mübarek ayı anlamlandırmak ve taçlandırmak üzere Mukabele derslerine başladık. Peygamber Efendimizin hadisinde buyurduğu üzere; “Ümmetimin ibadetlerinin en faziletlisi Kuran-ı Kerim’i yüzüne bakarak okuyandır”. İpekyol Gençlik Merkezi ailesi olarak Tüm Müslümanların bu ibadetlerden istifade etmelerini Cenab-ı Alllah’tan temenni ediyoruz dedi.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M. Hakan KEŞKÜŞ ise; Mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz bu mübarek günlerde Tüm Müslüman alemine sağlık, afiyet ve hayırlı ramazanlar diliyorum. Gençlik Merkezlerinde her gün farklı çalışma ve aktivitelerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Artık okullarda kapanıyor hem ücretsiz olarak yapılan Gençlik Merkezleri kulüp ve atölye çalışmalarından hem de yaz Kuran-ı Kerim Kursundan gençlerimizin faydalanmasını istiyoruz. Dedi.

 

:

İpekyol Gençlik Merkezinde Hergün Mukabele Dersleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa