Advert
Advert

Kemal Süt Başkanlığa aday olacak mı?

Kemal Süt Başkanlığa aday olacak mı?

Kemal Süt Başkanlığa aday olacak mı?
Kemal Süt Başkanlığa aday olacak mı? Admin
Bu içerik 939 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fethi Şimşek döneminde yönetim kurulu içinde pozitif yapısıyla ön olana çıkan Kemal Süt’ün Başkanlığa aday olması yönünde yoğun bir talep bulunuyor.

Şanlıurfaspor’da hafta sonu yapılacak olan kongrede başkanlık yarışı gittikçe kızışıyor. Mevcut Başkan Emin Yetim’in dışında sarı yeşilli kulüp başkanlığı için 3 isim daha adaylığını açıkladı.

2014- 2015-16 sezonun Fethi Şimşek yönetiminde 2. Başkanlık görevinde bulunan İş adamı Kemal Süt,  Şanlıurfaspor kulüp Başkanlığı için çok sayıda eski yöneticilerle liste hazırlığı yaptığı iddia edildi.

TFF 1.ligden küme düşerek taraftarını üzün sarı yeşilli kulüpte hafta sonu yapılacak olan kongre öncesinde başkanlık için kıyasıya bir yarışa sahne olacak.

Şanlıurfaspor’da tüm gözler kongreye çevrilirken, kimin başkan olacağı merak ediliyor.

11 Haziran 2017 günü yapılacak olan olağan üstü kongre öncesi İş adamı Kemal Süt'ün başkan adayı olduğu iddia edildi.

Olağan üstü kongre öncesi mevcut başkan Emin Yetim, yeni bir liste hazırlıklarını sürdürürken, birden fazla adayın ismi daha kamuoyunda konuşulmaya başlandı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İş Adamı Kemal Süt, iddialar doğrular niteliğinde açıklamada bulundu. Şanlıurfa sporun kümeye düşmesinin büyük üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Süt' Urfaspor  bu kentin markasıdır, şuan mevcut bir yönetim var, kongre öncesi bazı gelişmeler yaşanabilinir, ancak  Urfaspora gönül verenlerin beklentisi çok büyük, Urfasporun yeninden 1.lige çıkması için ortak akıla ihtiyaç var.  Urfada şuan için O birlikteliği göremiyorum, bazı arkadaşlarla fikir alış-verişinde bulunuyoruz, her an herşey olabilir, bize açıktan destek veren bazı Siyasilerimiz var, O isimlerle henüz net olarak bir karara varmış değiliz, kongreye daha zaman var, beklemediyiz, Urfasporun menfaatleri neyi gerektiriyorsa Onu yaparız, kim seçilirse sonuna kadar destek oluruz' dedi.

Süt ile birlikte, eski yöneticilerden önemli isimlerin de yer alacağı ifade edildi.

Kemal Süt Başkanlığa aday olacak mı?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
Yazar ve Senarist Tarık Tufan Şanlıurfa İYC’de
şanlıurfa urfa