Advert
Advert

SEMA ÇİFTÇİ: BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çitçi'nin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından tespit edilen ve daha önceki süreçlerde gıda, giyim ve hijyen yardımının yapıldığı maddi olanakları kısıtlı ailelerle iftarda buluştu.

SEMA ÇİFTÇİ: BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ
SEMA ÇİFTÇİ: BİZ, BÜYÜK BİR AİLEYİZ Admin
Bu içerik 739 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi, maddi olanakları kısıtlı ailelerle düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından saha çalışmaları sırasında tespit edilen ve gıda, giyim ile hijyen yardımının yapıldığı ailelere yönelik düzenlenen iftar yemeğine ev sahipliği yapan Başkan Eşi Sema Çiftçi, özellikle çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncaklar dağıttı.

Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftarın ardından çocuklar parklardaki oyun gruplarında vakit geçirirken, Başkan Eşi Sema Çiftçi ise aile bireyleri ile sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

Başkan eşi Çiftçi iftarın ardından yaptığı kısa değerlendirmesinde, "Biz, tüm Şanlıurfa olarak büyük bir aileyiz. Kadınlarımızın sıkıntısı ile dertlenen bir ekibiz. Birbirimize uzattığımız yardım elinin birlikteliğimizin devamını getirmesini diliyorum. İftarımıza katılan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

SEMA ÇİFTÇİ: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ urfa haber şanlıurfa
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa