Advert

TGT `den Ankara `da Örnek Davranış Katar Yalnız Değilsin Afişleri Asıldı

TGT Genel Merkezi Tarafından Örnek Davranış .TGT Başkent Ankara `nın En İşlek Sokak ve Caddelerine KATAR YALNIZ DEĞİLSİN Afişleri Asıldı. Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat Katar Yalnız Değilsin Afişleri İle İlgili Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Açıklamalarında bulundu.

TGT `den   Ankara `da  Örnek Davranış Katar Yalnız Değilsin Afişleri Asıldı
TGT `den   Ankara `da  Örnek Davranış Katar Yalnız Değilsin Afişleri Asıldı Admin
Bu içerik 206 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA -ÖZEL HABER 


TGT  Genel  Merkezi  Tarafından  Örnek Davranış .TGT  Başkent Ankara `nın En İşlek Sokak ve  Caddelerine  KATAR YALNIZ DEĞİLSİN  Afişleri  Asıldı.
Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat Katar Yalnız Değilsin Afişleri İle İlgili Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Açıklamalarında bulundu.
Polat , Mukaddes değerlerimizle, aklımızla ve tarihimizle alay edercesine silahları ile fitneleri ile yaptırımları ile terör ihracı yapan emperyalist güçlerin kurdukları kumpası deşifre etmek ve attıkları iftiralara karşı “KARA GÜN DOSTUMUZ KATAR’IN” yanında olduğumuzu belirtmek için   Başkent Ankara İlimizin en işlek sokak ve caddelerine TGT KATAR YALNIZ DEĞİLSİN  Afişleri ile donattık .
TGT olarak, dost ve kardeş Katar’ın yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, diğer dost ve kardeş ülkelerle de ilişkilerin sürmesinde fayda olduğuna inanıyoruz.

 

TGT `den Ankara `da Örnek Davranış Katar Yalnız Değilsin Afişleri Asıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı  Hacı Usta Ünlü Siyasetçi  ve Ünlü  Yönetmeni  Ağırladı
Urfalı Hacı Usta Ünlü Siyasetçi ve Ünlü Yönetmeni Ağırladı
Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz
Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz