Advert
Advert

DKY İnşaat’tan Babalar Günü Fırsatları

DKY İnşaat Babalar Günü’ne özel, avantajlarla dolu “Evimizin Direği” kampanyasını başlattı. 18 Haziran’a kadar geçerli olan ve DKY İnşaat’ın DKY On Kağıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerini kapsayan kampanya ile 60 ay vadede sıfır vade farkı veya sıfır peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirime ek olarak yüzde 2 Babalar Günü’ne özel indirim sağlayan DKY, “Evimizin Direği” kampanyası ile 120 ay vade ile ev sahibi olmak isteyenlere de yüzde 0,45 vade farkı avantajı sunuyor.

DKY İnşaat’tan Babalar Günü Fırsatları
DKY İnşaat’tan Babalar Günü Fırsatları Admin
Bu içerik 1217 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DKY İnşaat, keyifli bir yaşama adım atmak isteyen babalar ve onları rahat ettirmek isteyen çocukları için  “Evimizin Direği”  kampanyasını başlattı. Kampanya dahilinde DKY İnşaat’ın İstanbul'un en değerli bölgelerinde hayata geçirdiği DKY On Kağıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerinden 60 ay vadede sıfır vade farkı, 120 ay vadeli alımlarda yüzde 0,45 vade farkı veya sıfır peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirim fırsatlarına ek olarak “Evimizin Direği” kampanyası ile Babalar Gününe özel yüzde 2 ek indirim sağlanıyor.

 

Peşin fiyatına 18 ay DKY Finansmanı

DKY İnşaat’ın +1,5 konseptli birbirinden değerli projelerinden büyük avantajlarla daire sahibi olma şansının sunulduğu “Evimizin Direği”  kampanyasıyla dileyenler, peşin fiyatına 18 ay DKY Finansman’ından da yararlanabilecek. Kampanya 18 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.

 

DKY İnşaat’tan Babalar Günü Fırsatları
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa