Advert
Advert

CHP’lideri Kılıçdaroğlu ile Özdağ iftarda bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl ile Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu da katıldı.

CHP’lideri Kılıçdaroğlu ile Özdağ iftarda bir araya geldi
CHP’lideri Kılıçdaroğlu ile Özdağ iftarda bir araya geldi Admin
Bu içerik 704 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ ile Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ile iftarda bir araya geldi. İftara CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl de katıldı.

 

 

 

KILIÇDAROĞLU: DEMOKRASİYE OLAN İHTİYACI BİRLİKTE VURGULADIK

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bağımsız Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ile iftar yemeğinin ardından yaptığı açıklamada, "Demokrasiye olan ihtiyacı birlikte vurguladık. Görüşlerimiz farklı olabilir; ama 

 

sonuçta hepimiz bu ülkede huzur içinde, birlikte yaşamak istiyoruz. Umarım bundan sonra da görüşmelerimiz devam eder" dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantep Milletvekili Özdağ ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Ankara'daki yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcıları Haluk Koç ve Tekin Bingöl ile Bağımsız Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu da katıldı. Kılıçdaroğlu ve Özdağ, iftar yemeğinin ardından ortak basın toplantısı düzenleyerek, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

 Kılıçdaroğlu, pazarcılarla iftar, taksicilerle sahur yaptı

ÖZDAĞ: KAPSAMLI BİR DEĞERLENDİRME OLDU

 

Referandum sürecini ve referandum sonrası gelişmeleri Kılıçdaroğlu'yla birlikte değerlendirdiklerini belirten Özdağ, "Bu akşam CHP Sayın Genel Başkanı'nın davetiyle buradayız. Referandum sürecini ve referandumdan sonra gerçekleşen gelişmeleri değerlendirdik. Kapsamlı bir değerlendirme oldu. Ben kendisine ve CHP'ye bu davetten dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

KILIÇDAROĞLU: DEMOKRASİSİ GELİŞMİŞ BİR TÜRKİYE'DE YAŞAMAK İSTİYORUZ

 

Görüşmelerinin bundan sonra da devam etmesini dileyen CHP lideri Kılıçdaroğlu ise şunları söyledi:

 

"Hocam, gayet güzel özetledi; ama küçük bir ayrıntı vereyim. Tarihten de söz ettik. Geçmişten de söz ettik. Tarihin derinliklerine sağ olsun, hocalar sayesinde değindik. Demokrasiye olan ihtiyacı birlikte vurguladık. Görüşlerimiz farklı olabilir; ama sonuçta hepimiz bu ülkede huzur içinde, birlikte yaşamak istiyoruz. Demokrasisi gelişmiş bir Türkiye'de yaşamak istiyoruz. Umarım bundan sonra da görüşmelerimiz devam eder"

 

DHA

CHP’lideri Kılıçdaroğlu Özdağ mhp chp haberi türkiye siyaset haberleri
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
KARAKUCAK Regaib Kandili Mesajı yayımladı
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
şanlıurfa urfa