Advert

YALAN HABERE MAHKEME ENGELİ

Dün Ruha Ajansın internet sitesinde Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin YILMAZTEKİN ve eşine yönelik ucuz bir karalama haberi yapılmıştı. 'Milletvekili eşinin inanılmaz yükselişi' başlıklı haberin ucuz fiyatlara yapıldığı ve mesnetsiz olduğu kısa süre sonra ortaya çıktı.

YALAN HABERE MAHKEME ENGELİ
YALAN HABERE MAHKEME ENGELİ Admin

Mahkeme, konuyla ilgili 24 saat geçmeden ERİŞİME ENGELLEME kararı verdi. Mahkemeden alınan kararda yapılan yalan haberin Ruha ajans internet sitesinden kaldırılmasına, Ruha ajans sitesinin yaptığı haberin yalan olduğunu itiraf ederek paylaşımda bulunmasına karar verildi.

 

Kararın ardından gözler Ruha Ajans internet sayfasına çevrildi. Ajans sitesinin dün yaptığı haberle ilgili olarak özür dilemesi ve tekzip yayınlaması bekleniyor.

 

Konunun takipçisi olduğunu belirten Kemalettin YILMAZTEKİN maddi ve manevi tazminat konusunda hukuki süreci başlattığını, bu yalan ve mesnetsiz haberler üzerinden siyasi operasyon çekmeye çalışanların kendisini karalamaya kilolarının yetmeyeceğini ve girişilen bu adımın altında kalacaklarını, hukuk içerisinde kalarak bunu yapanların ağır bedel ödeyeceklerini söyledi.

 

YILMAZTEKİN ayrıca "Benim eşim yıllardan beri medya içerisinde. Çeşitli kuruluşlarda çeşitli görevlerde bulundu. Ben henüz milletvekili seçilmeden önce TRT'de göreve başladı ve halen orada görevini icra etmektedir. Kimsenin bizi karalamaya gücü yetmez" değerlendirmesinde bulundu.

 

YALAN HABERE MAHKEME ENGELİ
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu hafta borsa ve altın kazandırdı, döviz kaybettirdi
Bu hafta borsa ve altın kazandırdı, döviz kaybettirdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan milli yüzücü Nakkaş'a tebrik
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan milli yüzücü Nakkaş'a tebrik