Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR, İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi maddi olanakları kısıtlı ailelere yönelik yardımlarına hız verdi. Başkan eşi Sema Çiftçi'nin de katıldığı programlarda dar gelirli ailelere gıda, giyim ve hijyen yardımlarının yanı sıra iftar davetleri de veriliyor.

BÜYÜKŞEHİR, İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA
BÜYÜKŞEHİR, İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA Admin
Bu içerik 491 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'na bağlı Sosyal Yardım Şube Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi il merkezi ve ilçelerdeki saha çalışmaları sırasında adres tespiti yaptığı ailelere yönelik yardımlarına devam ediyor.

Gıda, giyim ve hijyen ürünlerinden oluşan yardım malzemelerini adreslere giderek ailelere teslim eden ekiplerin mesaisi gece saatlerine kadar sürerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Sema Çiftçi de dağıtımlara birebir katılarak ailelerin diğer ihtiyaçları hakkında görüşmeler yapıyor. Ziyaretlerde özellikle çocuklarla yakından ilgilenen Başkan eşi Sema Çiftçi, yardımların yanı sıra oyuncak dağıtımına da önem veriyor. 

 

AİLELERLE İFTAR BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi bir yandan yardım dağıtımına devam ederken, diğer yandan iftar buluşmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde düzenlenen tüm iftar buluşmalarına yine başkan eşi Sema Çiftçi katılım sağlarken, buluşmalarda aile birlikteliğinin önemine dikkat çekiliyor. İftar sonrası ailelerle birebir görüşmeler sağlayan Başkan eşi Çiftçi, herhangi bir sıkıntıda ailelerin kendileri ile irtibata geçmesi yönünde istekte bulunuyor.

urfa şanlıurfa haber
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa