Advert
Advert

TGT Tarafından Ankara `da Muhteşem Geleneksel İftar Yemeği

Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından Geleneksel İftar yemeği muhteşem bir şekilde Ankara `da bir özel Resturantta yapıldı. TGT Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ve Yönetim Kurulu üyeleri Gelen Misafirleri Kapıda Tek Tek Karşıladılar.

TGT  Tarafından Ankara `da  Muhteşem Geleneksel İftar Yemeği
TGT  Tarafından Ankara `da  Muhteşem Geleneksel İftar Yemeği Admin
Bu içerik 1503 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA -ÖZEL HABER 


Türkiye Gençlik Teşkilatı Tarafından  Geleneksel İftar yemeği  muhteşem bir şekilde Ankara `da bir özel Resturantta yapıldı.
TGT Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ve Yönetim Kurulu üyeleri  Gelen Misafirleri Kapıda Tek Tek Karşıladılar.
Tgt geleneksel iftar yemeğine yoğun bir katılımın üzerinde olması   çok güzel oldu  .iftar öncesi gelen  konuklar bir araya gelerek istişare ve sohbet ettiler . 
Akşam Ezanın okunması ile dua eşliğinde iftarlarını Açan Tgt teşkilatı ve misafirleri  birlik ve beraberlik içinde iftarlarını açtılar .
Tgt İftar Yemeğine Katılanlar ise  Tgt Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ,Genel Başkan Yardımcıları , Kadın Kolları Genel Başkanı Belma Kaya Kocaer,TGT 81 il Başkanları ,ilçe başkanları , Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Ali Hürate,BAŞKON Genel Başkanı Mehmet Akyol ,Başkon İcra Kurulundan Gazeteci Abdullah Yiğit , Seher Tetik, Osman Acar,Genel Sekreter Recep Acar, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi,Dulkadiroğlu Derneği Genel Başkanı Köksel Er,Kültür Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Böler,Milli Gençlik Vakfı Onursal Başkanı Nevzat Laleli, Farabi Bilim ve Teknoloji Derneği Genel Başkanı Osman Acar,XVII.XVIII. XIX. Dönem Ankara Milletvekili  ve Sağlık Bakanı Halil Şıvgın , 20. 21. 22. 23. Dönem Akparti  Şanlıurfa Milletvekili Zülfikar İzol,  24. Dönem Akparti Şanlıurfa  Milletvekili  Doç. Dr. Abdulkerim Gök, 20. 21 Dönem RP ve FP Diyarbakır Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu,Akparti  Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı ve Aner Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Akın ,Ankara Vali Yardımcısı Şükrü Yıldırım,TRT Bilgi İşlem Dairesi Başkanı  Cafer Toyyer Özkan ,Okyanus Kolejleri Kurumsal Tanıtım Müdürü Feyzullah Yavuz ,Gümrük Bakanlığı Müşaviri Adnan Öcal, Başbakanlık Müşavirleri ,Kalkınma Bakanlığı Danışmanları ,Milletvekilleri Danışmanları ,İçişleri Bakanlığı Belediyeler Baş Denetçisi Recep Demir ,Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek `ın Özel Kalem Müdürü Gürgen Koyuncuoğlu,TRT Genel Müdürlüğü Hukuk Baş Müşaviri Maruf Okuyan ve çok sayıda stk  temsilcileri  ve Tgt üyeleri  katıldı.
TGT Genel Başkanı Hakan Polat , öncelikle Geleneksel olarak  Tgt Genel merkezi olarak yapmış olduğumuz iftar yemeğine bu yılda büyük katılım ile gercekleştirdik .81 il başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ,Genel merkez  ve genel konuklarımız  ile birlik ve beraberlik içinde iftarımızı açtık .bu ramazan ayı dolayısı ile birlik ve beraberliğimiz için sık sık toplantılar ve istişare toplantıları yapıyoruz bugün ise Geleneksel  iftar yemeği verdik. Allaha şükürler olsun  Tgt olarak güzel bir organizasyon ile iftar yemeği verdik  Allahın izni ile  Gelen Tüm Konuklarımıza tek tek teşekkür ediyorum. yüzyılın gençlik teşkilatı TGT Olarak çalışmalarımız devam ediyor .

XVII.XVIII. XIX. Dönem Ankara Milletvekili  ve Sağlık Bakanı Halil Şıvgın ise  Türkiye Gençlik Teşkilatının iftar yemeğine katıldık .çocuklar teşkilat kurmuş gençlik teşkilatı olarak çok güzel çalışmaları var tebrik ettim .böyle gençlik teşkilatların kurulmasını temenni ederim .muhteşem ve cana yakın bir iftar yemeği oldu bende çok çok sevindim böyle bir iftar yemeğinde olmaktan mennun kaldım.
TGT Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ise Tgt Genel merkezimizin vermiş olduğu iftar yemeği çok güzel oldu  birlik ve beraberlik için geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldik rabbim hepimizi nazardan korusun bu arada herkesin babalar gününü `de kutluyorum bu önemli günde hepimiz bu ülkenin evladıyız hepimiz 81 iliz hepimiz ülkemiz  için varız  .iftar yemeğimize teşrif eden misafirlerimize tek tek teşekkür ediyorum .
Duaların okunmasından sonra son buldu iftar yemeği .

TGT Tarafından Ankara `da Muhteşem Geleneksel İftar Yemeği
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
xxak     2017-06-20 sayın nuri akın a selamlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Fransa’da rehine krizinde 2 ölü 12 yaralı
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
Nevşehir’de F-16 uçağı düştü
şanlıurfa urfa