Advert
Advert

Yönetmen Murat Uygur`dan Kadir Gecesi Mesajı

Uygur Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetmen Murat Uygur, Kadir Gecesi dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Yönetmen Murat Uygur`dan Kadir Gecesi Mesajı
Yönetmen Murat Uygur`dan Kadir Gecesi Mesajı Admin
Bu içerik 786 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 


Uygur Medya Grubu  Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetmen Murat Uygur, Kadir Gecesi dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Uygur, On bir ayın sultanında, bin aydan daha hayırlı bir geceyi karşılamanın heyecanı ve mutluluğu içinde; feyiz, rahmet ve bereketin göklerden gönüllerimize yağması ümidiyle Şanlıurfalı hemşerilerimin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum.

Gönüller derdine bir şifa, inananlara bir kılavuz ve rahmet olan Kur’an-Kerim’in indirildiği Kadir Gecesi; esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, dua ve tövbeler ile ümit kapılarının açıldığı kutlu bir gecedir.

Urfalı olduğunu gururla ifade eden büyük şair Yusuf Nabi misali “Savmdır kullarına lutf-ı Hüda” diyerek Ramazan’ı lütuf bilen Şanlıurfalı hemşerilerim, tüm kalbimle inanıyorum ki dünyaya rahmetin dalga dalga yağdığı bu gecede de hoşgörüsü ile dayanışma ve kardeşliği ile yine gönülleri fethedecektir. Nitekim Ensar ruhuyla kardeşliğini unutmayan Şanlıurfa, göçmenlere kucak açarak insanlığın vicdan yükünü omuzlamış; bir kez daha tarihe şeref ve şanla kaydedilmiştir.

Gözyaşı ve kanın eksik olmadığı Suriye ve Ortadoğu’da Haram Ayları demeden, Ramazan demeden devam eden savaşlar, anlaşmazlıklar, ayrılıklar karşısında gücü ve güvenilirliği ile hakkaniyeti esas alan duruşu ile Türkiye’miz; birleştirici ve yapıcı bir rol üstlenerek mazlumların ümidi olmuştur.

Ecdadından aldığı yönetim mirasına sadakat gösteren ülkemizi içeride ve dışarıda kaosa sürüklemeye çalışanlara, yüce devletimizin itibarını hedef alanlara, 15 Temmuz’da verdiğimiz cevabın aynısını vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

Merhum Adnan Menderes’in tarihe not düşen mektubunda da ifade ettiği üzere “ipleri efendilerinde olan” kuklalar hiç şüphesiz bugün de vardır. Kargaşa çıkarmak üzere onların daima hazır bulunduklarını unutmamalı; sağduyumuzu korumalı, her şeyden önce devletimize güvenmeliyiz.

Bu duygularla; kadir kıymet bilen, kadir kıymete dönen bu gecede birliğimizin, dirliğimizin, kardeşliğimizin daim olmasını; İslam coğrafyasında akan kanın durmasını, küslüklerin nihayet bulmasını temenni ediyor; her gecemizin Kadir Gecesi gibi geçmesi ümidiyle tüm ülkemin insanına ve İslam âlimine kadir gecesini kutluyorum

 

 

Yönetmen Murat Uygur `dan Kadir Gecesi Mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa