Advert
Advert

Akparti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Harran İlçemiz Liderimize hazırız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum fatihi Harran’ı tebrik için Şanlıurfa’ya geliyor AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 16 Nisan’da gerçekleştirilen anayasa değişikliği referandumunda yüzde 97.2’lik “evet” oranı ile Türkiye birincisi olan Şanlıurfa’nın Harran ilçesini ziyaret ederek, Harran halkına tebriklerini ileteceğini bildirdi.

Akparti   Şanlıurfa Milletvekili  Kemalettin  Yılmaztekin, Harran İlçemiz  Liderimize hazırız
Akparti   Şanlıurfa Milletvekili  Kemalettin  Yılmaztekin, Harran İlçemiz  Liderimize hazırız  Admin
Bu içerik 1068 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


 Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum fatihi Harran’ı tebrik için Şanlıurfa’ya geliyor AK Parti Şanlıurfa Milletvekili   Kemalettin  Yılmaztekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 16 Nisan’da gerçekleştirilen anayasa değişikliği referandumunda yüzde 97.2’lik “evet” oranı ile Türkiye birincisi olan Şanlıurfa’nın Harran ilçesini ziyaret ederek, Harran halkına tebriklerini ileteceğini bildirdi. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 23 Haziran Cuma günü kente gelişiyle ilgili AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Yılmaztekin, Erdoğan’ın Şanlıurfa’daki programının netleşen bölümüyle ilgili bilgi verdi. Programı Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve Bakan Faruk Çelik'in başkanlığında, Yılmaztekin'in koordinasyonunda bir ekibin yürüteceği öğrenildi. Milletvekili Yılmaztekin, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ve parti teşkilatının katıldığı toplantıda, yarının, tüm Şanlıurfa halkı için çok anlamlı bir gün olduğunu söyledi. Yılmaztekin, “Yarın, milletin önderi, lideri Sayın Cumhurbaşkanımız tekrardan Şanlıurfa’mıza şeref verecek. Şanlıurfa ve Harran’da vatandaşlarımızla bir araya gelecek” dedi. HARRAN HALKI VE MÜLTECİLERLE İFTAR YAPACAK Programın amacının, referandumda Türkiye birincisi olan Harran’ı tebrik etmek olduğunu ifade eden Yılmaztekin, “Dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanımız, on binlerce Suriyeliye ev sahipliği yapan Harran halkımız ve muhacir kardeşlerimizle iftar yapacak, hasbihal edecek” diye konuştu. 
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, hem  Şanlıurfa’da hem de Harran’da hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “Sayın milletvekillerimiz, Harran Belediye Başkanımız Mehmet Özyavuz , Akparti Harran İlçe Başkanımız Mahmut Özyavuz , teşkilatlarımız ve tüm halkımız heyecanla Dünya  liderini bekliyor. Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfalıya, Harranlıya yakışır şekilde ağırlayacağız. Çünkü gelen konuk alelade biri değil, karşılayanlar da alelade insanlar değil. İbrahim Aleyhisselam’ın sofrasının membası Harran ve Urfa’nın misafirperverliğinden bahsediyoruz.”
 HARRAN CUMHURBAŞKANI’NI BAĞRINA BASACAK 
Programın şu an için sadece Harran kısmının netleştiğini ifade eden Yılmaztekin, “Referandumda Türkiye birincisi olmanın hazzını ve zevkini yaşayan Harran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basarak, bu hazzı ve şerefi tekrardan fazlasıyla yaşayacak. Daha önce Sayın Cumhurbaşkanımızı nasıl coşkuyla karşıladıysak bunu tekrar en üst seviyede göstereceğiz. Bu noktada emeği geçen Sayın Bakanımız ve milletvekillerimiz başta olmak üzere;  il başkanımıza, belediye başkanlarımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Akparti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin Harran İlçemiz Liderimize hazırız
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa