Advert
Advert

TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma

Türkiye Gençlik Teşkilatı Bitlis İl Başkanı Hakim Üstyol , Yönetim Kurulu Üyeleri İle Beraber Ankara `da TGT Genel Merkezinde . TGT Genel Başkanı Hakan Polat , Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner `ı Makamında Ziyaret Ettiler .

TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma Admin
Bu içerik 897 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Türkiye Gençlik Teşkilatı  Bitlis İl   Başkanı Hakim Üstyol  , Yönetim Kurulu Üyeleri  İle Beraber Ankara `da  TGT Genel Merkezinde  .  TGT Genel Başkanı Hakan Polat , Genel  Başkan  Vekili  Ömer Tekiner `ı Makamında Ziyaret Ettiler .


 TGT Bitlis İl  Başkanı Hakim Üstyol  ,Bugün başkent Ankara `da  Yönetim kurulu üyelerimiz ile  beraber TGT Genel Merkezimizde  .  TGT Genel Başkanımız sayın  Hakan Polat , Genel Başkan Vekilimiz sayın  Ömer Tekiner `ı Makamında Ziyaret  ederek Bitlis ilimizde yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgi verdik .Bitlis il teşkilatı olarak genel merkez  ne diyorsa bizde onların yolunda çalışmalarımız devam ediyor.Genel  Başkanımız  sayın Hakan Polat ve Genel  Başkan Vekilimiz  sayın Ömer Tekiner `e Bitlis ilimize yapmış oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum .


Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ise  Biz Biriz hepimiz  Türkiye ` yiz Bitlis Teşkilatımız bizi ziyaret ettiler.  bizde bilgi alış verişinde bulunduk. Başta Genel Merkez olarak  TGT  81 il ve ilçe Başkanlarımız çalışmalarını devam etmekte olduğunu hükümetimiz ve devletimiz için ne gerekiyorsa  Tgt olarak yüzyılın gençlik teşkilatı olarak çalışmalarımız devam ediyor .


Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner  ise  Öncelikle Bitlis İl Başkanımız Hakim Üstyol  Ataması  yapıldığından  bu yana çalışmalarını devam ediyor.  Refarandum çalışmasında ise  genel merkezimizin EVET kampanyasına . Bitlis ilinde yönetim kurulu üyeleri ile yapmış olduğu çalışmalarından dolayı kutluyorum . biz TGT Genel Merkezi olarak Sayın  Genel Başkanımız Hakan Polat  ve yönetim kurulu üyelerimiz  çalışmalarımız devam etmekte.  sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  `ın yolunda giden bir gençlik teşkilatı olarak faaliyetlerimiz devam ediyor .

 

TGT Bitlis Teşkilatından Genel Merkeze Çıkarma
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa