Advert
Advert

Başkan Samancı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı , Bayram günlerinin yardımlaşma ve dayanışma içerisinde en mutlu şekilde geçmesini dileyerek, “Bayram neşesini ve coşkusunu hep birlikte yaşayalım” dedi.

Başkan Samancı'dan Ramazan Bayramı Mesajı
Başkan Samancı'dan Ramazan Bayramı Mesajı Admin
Bu içerik 655 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-AĞRI


Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı ,   Bayram günlerinin yardımlaşma ve dayanışma içerisinde en mutlu şekilde geçmesini dileyerek, “Bayram neşesini ve coşkusunu hep birlikte yaşayalım” dedi. 
Samancı ,  yayımladığı kutlama mesajında, rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı şerifin ardından bir bayrama daha kavuşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade ederek,  Ağrılı  hemşerilerinin,  milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını en iyi dileklerle kutladı. 
Dinimizin en anlamlı günlerinden olan bayramların iyilik yapmak için büyük fırsat sunduğunu belirten Samancı , “Bu günlerde kırgınlıklar, küskünlükler unutulmalı bunların yerine dostluğa, sevgiye, yardımlaşmaya ve dayanışmaya yer verilmelidir. Hepimiz ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatalım. Yetimlerimizi,  yaşlılarımızı ve kimsesizleri yalnız bırakmayalım. Bayram neşesini ve coşkusunu hep birlikte yaşayalım” dedi. 
Başkan Samancı ,  toplumu bir arada tutan milli manevi değerlerimizi gelecek kuşaklara aktarmanın önemine vurgu yaparak, şunları kaydetti:
“Bayramlarımızı, gelenek ve göreneklerimizi bizden sonraki nesillere   aktarmak için önemli günler olarak değerlendirilmeliyiz. Bizi biz yapan değerlerimize sahip çıktığımız, el ele omuz omuza verdiğimiz sürece her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğimizi unutmayalım. Bu duygu ve düşüncelerle   Ağrı `lı  hemşerilerimin, aziz milletimizin ve İslam dünyasının huzur içinde bir bayram geçirmesi dileklerimle, Ramazan Bayramını kutlarım.”

 

Başkan Samancı'dan Ramazan Bayramı Mesajı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
şanlıurfa urfa