Advert
Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyi

Hürriyet Haber Bayram namazı için Ataşehir Mimar Sinan Camii'ne giden Cumhurbaşkanı Erdoğan kısa süreli rahatsızlık geçirdi. Cami çıkışı açıklama yapan Erdoğan, "Bugün özellikle şekere dayalı bir tansiyon dengesizliği geçirdik. Hamdolsun kısa sürede toparlandı. Şu anda iyi bir konumdayım" dedi. Katar ve Suudi Arabistan'la ilgili çok önemli açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'daki konutuna geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyi
Cumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyi Admin
Bu içerik 637 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyiCumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyiCumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyiCumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi, durumu iyi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bayram namazı için geldiği Mimar Sinan Camisi'nde kısa süreli bir rahatsızlık geçirdi. Bu rahatsızlık sonrası ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından yapıldı.

 

Müdahale sonrası camiden yürüyerek çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı ilk açıklamada, "Bugün özellikle şekere dayalı bir tansiyon dengesizliği geçirdik. Hamdolsun kısa sürede toparlandı. Şu anda iyi bir konumdayım. Ve programımıza saat 15.00'te Haliç Kongre merkezinde özellikle parti tabanımızla yapacağımız bayramlaşma töreniyle devam edeceğiz.

 

 Birliğimiz, beraberliğimiz bizim için çok çok önemli. İnşallah dünya barışı, İslam dünyasının dini bayram olarak çok çok önemsediği bu bayramımız, inşallah bir milat olacaktır. Temennimiz, duamız, bununla birlikte alem-i İslam'da yeni bir dönemin başlangıcına vesile olsun istiyoruz. Zira tüm İslam dünyasında adeta bir parçalanma, bir bölünme havası estirmek isteyenler var. Temenni ediyorum ki bunlar, Ramazan Bayramı ile birlikte çok daha farklı bir uyanışa vesile olacaktır." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan camide süreli rahatsızlık geçirdi durumu iyi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
şanlıurfa urfa