Advert

Tüdkiyeb Genel Bşk. Çelik`ten Ramazan Bayramı Mesajı

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik , Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Tüm Müslümanların Bayramını Kutladı.

Tüdkiyeb Genel Bşk. Çelik`ten Ramazan Bayramı Mesajı
Tüdkiyeb Genel Bşk. Çelik`ten Ramazan Bayramı Mesajı Admin

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik ,    Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Tüm Müslümanların Bayramını Kutladı.
TÜDKİYEB  Genel Başkanı  Çiçek ,  Bayramların, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek için önemli bir fırsat olduğunu . Bayram ziyaretlerinde sevdiklerimize ulaşırken trafik kurallarına dikkat etmek gerektiğini hatırlattı. 
’’Rahmetiyle bizleri kucaklayan, şefkatiyle bizi bir araya toplayan 11 ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Aziz Milletimizin, İslam Dünyasının Bayramını En Kalbi Duygularımla Tebrik Ediyorum. Ramazan Bayramı'nın, Tüm Gönüllere, Hanelere, Ülkemize ve İslam Dünyasına Huzur, Saadet, Selamet Getirmesini Diliyorum. Hepinize Sevgilerimi, Saygılarımı Sunuyorum".

 

Tüdkiyeb Genel Bşk. Çelik`ten Ramazan Bayramı Mesajı
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TGT   Şanlıurfa Teşkilatı Tarafından Yapılan  15 Temmuz Futbol Turnuvası  Devam Ediyor
TGT Şanlıurfa Teşkilatı Tarafından Yapılan 15 Temmuz Futbol Turnuvası Devam Ediyor
Oyun oynarken ceset buldular,
Oyun oynarken ceset buldular,