Advert
Advert
Advert

Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz

Uluslararası Girişimci Şanlıurfalı İş Adamı Ahmet Kıran `dan Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Tüm Müslümanların Bayramını Kutladı.

Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz
Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz , Biz Birlikte Türkiye `yiz Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Uluslararası Girişimci  Şanlıurfalı  İş Adamı  Ahmet Kıran `dan  Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Tüm Müslümanların Bayramını Kutladı.


Kıran ,  Bayramlar, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıkardığı; birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği için tarihimizde ve milletimizin hayatında her zaman mümtaz bir yere sahiptir. Bizler, bayramların ruhunu, bayramların vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş; bu atmosferi tüm yıla yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileriyiz.
Ramazan'da, yakın çevresindeki ihtiyaç sahiplerini gözeten AK Parti Hükümetimiz ve aziz milletimiz; Katar,  Suriye,  Gazze,  Telafer,  Doğu Türkistan, Filistin, Somali, Sudan, Afganistan, Pakistan başta olmak üzere, başka ülkelerde yokluk ve zorluk çeken Türk Dünyası Devletleri, Asya ve Afrika Ülkelerindeki kardeşlerimize de yardım elini uzattı. Manevi atmosferi hep birlikte yaşadık.
Bu anlamda çalışmalarımız devam ederken; mübarek ramazan ayında da mülteci kardeşlerimiz ve yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimizle  biraradaydık.
Bu mübarek ramazan bayramında;  Şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anarken,  bize emanet bıraktıkları ailelerini ve annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi, ailelerimizi, yaşlılarımızı, yalnız bırakmayacak, her zaman onların kederlerine ortak olmayı, sevinçlerini paylaşmayı unutmayacağız. 
Bu bayramda, komşularımızı, dostlarımızı, akrabalarımızı ihmal etmeyelim, bayramlaşalım. Dargınlıklar, küskünlükler son bulsun. Muhtaçları, düşkünleri, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi, bayramda da hassaten koruyup gözetelim; ilgimizi, desteğimizi onlardan esirgemeyelim. Bayrama buruk giren yetimlerimiz, öksüzlerimiz, şehit evlatlarımızı ve ailelerimizi unutmayalım; onları sevindirmeyi, başlarını okşamayı, bayram sevincimizi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyelim. Ramazan bayramında hep birlikte aynı hassasiyetini göstereceğimize inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramınızı kutluyor, bayramın ülkemize, tüm İslam dünyasına ve insanlığa huzur, saadet, barış ve selamet getirmesini temennisiyle hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum."

 

Kıran `dan Ramazan Bayramı Mesajında Biriz ve Beraberiz Biz Birlikte Türkiye `yiz
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜRCİSTAN'Batum'da otelde yangın: 12 ölü
GÜRCİSTAN'Batum'da otelde yangın: 12 ölü
KONYA'd Ak Partilileri taşıyan minibüs kaza yaptı 9 yaralı
KONYA'd Ak Partilileri taşıyan minibüs kaza yaptı 9 yaralı