Advert
Advert

Urfalı Hacı Usta Ünlü Siyasetçi ve Ünlü Yönetmeni Ağırladı

İstanbul İlinde Bir çok ünlü Siyasetçi ,Ünlü sanatçı ve oyuncunun sık sık uğradığı ünlü mekan Urfalı Hacı Usta Bugün Akparti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ,Ünlü Yönetmen Murat Uygur `u Ağırladı .

Urfalı  Hacı Usta Ünlü Siyasetçi  ve Ünlü  Yönetmeni  Ağırladı
Urfalı  Hacı Usta Ünlü Siyasetçi  ve Ünlü  Yönetmeni  Ağırladı  Admin
Bu içerik 1211 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL –ÖZEL HABER 


İstanbul İlinde  Bir çok ünlü Siyasetçi ,Ünlü  sanatçı  ve oyuncunun sık sık uğradığı ünlü mekan Urfalı Hacı Usta  Bugün  Akparti  İstanbul  Milletvekili  Mehmet Metiner ,Ünlü Yönetmen Murat Uygur `u Ağırladı .


Şanlıurfalı İş Adamı  Urfalı  Hacı  Usta   Yönetim  Kurulu Başkanı Mustafa  Çiçekler, Urfalı Hacı Usta   Mekanımızda    Bugün  Sayın   Akparti  İstanbul  Milletvekili  Mehmet Metiner ,   Sayın Ünlü  Yönetmen  Murat Uygur `u mekanımızda  Ağırlıyarak Ramazan bayramını kutladık .


Ünlü Yönetmen Murat Uygur ise Urfalı hacı Usta mekanında   Sayın   Akparti  İstanbul  Milletvekilimiz   Mehmet Metiner  ve  sayın  Şanlıurfalı İş Adamı  Urfalı  Hacı  Usta   Yönetim  Kurulu Başkanı Mustafa  Çiçekler , ile   Değerli Abilerim  İki değerli Büyüğüm ile bayramlaştık .iyiki varsınız.  Urfalı hacı usta `ya misafir perverliği için teşekkür ediyorum.


Akparti  İstanbul  Milletvekili  Mehmet Metiner ise  Öncelikle Ülkemiz  ,İslam Aleminin Ramazan Bayramını Kutluyorum .Urfalı Hacı Usta  `ya Her zaman Ailemiz ile uğradığımız bir mekan Urfalı Hacı Usta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Çiçekler ve Ünlü Yönetmen Sayın Murat Uygur kardeşlerim ile bayramlaştık . mekan içinde oturan müşterilerinde bayramlarını kutladık . İstanbul Aksaray semtinde bulunan  Urfalı hacı usta mekanın  bulunduğu caddede bulunan esnaflarımızında bayramlarını kutlayarak onların sorunlarını dinledik . biz İstanbul için ne gerekiyorsa milletvekili olarak hizmetin en iyisini vermek için Tbmm `de çalışmalarımız devam etmekte .

 

Urfalı Hacı Usta Ünlü Siyasetçi ve Ünlü Yönetmeni Ağırladı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Efrin'de şiddetli patlama çok sayıda ölü ve yaralı var
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
şanlıurfa urfa