Advert
Advert

Başkan Çiftçi, Stk'ların Bayramlaşma Törenine Katıldı

En güzel birlik mesajlarının verildiği bayramlaşma heyecanı 2. gününde STK'ların düzenlediği bayramlaşma programlarıyla devam etti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi STK'ların bayramlaşma törenine katılarak bayramlarını tebrik etti.

Başkan Çiftçi, Stk'ların Bayramlaşma Törenine Katıldı
Başkan Çiftçi, Stk'ların Bayramlaşma Törenine Katıldı Admin
Bu içerik 554 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kadim kent Şanlıurfa'da Ramazan Bayramlaşması 2. gününde düzenlenen programlarla devam ediyor. Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği, Şanlıurfa Ziraat Odası, Şanlıurfa Ticaret Borsası, Şanlıurfa Barosu ve Şanlıurfa Muhtarlar Derneğinin bayramlaşma programına katılan Başkan Çiftçi, hep birlikte nice huzurlu bayramlar geçirmeyi temenni etti.

 

Bayramlaşma programlarına katılarak esnaf ve stk temsilcileriyle bayramlaşan Başkan Çiftçi: "Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak esnaf grupların, meslek temsilcilerin, STK temsilcilerin bayramlaşmalarını yaptık. Arkadaşlarımızla birlikte bayramlaşmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa ortak paydamız. Bir birimizi seviyoruz. Şanlıurfalılar bir birine değer ve kıymet verecek. Şanlıurfa yolunu yürüyecek. Söz konusu Şanlıurfa'ysa hepimiz varız" diyerek hep birlikte Şanlıurfa'nın yoluna devam edeceğini belirtti

Başkan Çiftçi Stk'ların Bayramlaşma Törenine Katıldı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa