Advert
Advert
Advert

Başkan Çiftçi, Başarılı Personeli Ödüllendirdi

Toplu taşıma hizmetinde araç, gereç ve personeliyle Şanlıurfalıların takdirini kazanan BELSAN A.Ş.'nin başarılı personeline Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi plaketle teşekkür etti.

Başkan Çiftçi, Başarılı Personeli Ödüllendirdi
Başkan Çiftçi, Başarılı Personeli Ödüllendirdi Admin
Advert

Güler yüzlü hizmetiyle teknolojinin tüm imkanlarını kullanan BELSAN personeli hem bayramlaşmak ve hemde seçilen başarılı personele başarıları takdim edilmek üzere düzenlenen programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi katıldı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde bulunan BELSAN personelinin bayramlaşma programında konuşan Başkan Çiftçi, çalışanların en zor ve kutsal bir görevi yaptıklarını belirterek hem bayramlarını tebrik etti hemde başarılarından dolayı tebrik etti.

 

Şanlıurfa'nın büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi: "Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak esnaf grupların, meslek temsilcilerin, STK temsilcilerin bayramlaşmalarını yaptık. Arkadaşlarımızla birlikte bayramlaşmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa ortak paydamız. Bir birimizi seviyoruz. Şanlıurfalılar bir birine değer ve kıymet verecek. Şanlıurfa yolunu yürüyecek. Söz konusu Şanlıurfa'ysa hepimiz varız" diyerek hep birlikte Şanlıurfa'nın yoluna devam edeceğini belirtti. 

 

Başkan Çiftçi Başarılı Personeli Ödüllendirdi
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Iraklı Bakan: IŞİD'e para veriyorduk
Iraklı Bakan: IŞİD'e para veriyorduk
BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde ev çöktü: 1 ölü, 6 yaralı
BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde ev çöktü: 1 ölü, 6 yaralı