Advert
Advert

Başkan Çiftçi, Başarılı Personeli Ödüllendirdi

Toplu taşıma hizmetinde araç, gereç ve personeliyle Şanlıurfalıların takdirini kazanan BELSAN A.Ş.'nin başarılı personeline Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi plaketle teşekkür etti.

Başkan Çiftçi, Başarılı Personeli Ödüllendirdi
Başkan Çiftçi, Başarılı Personeli Ödüllendirdi Admin
Bu içerik 730 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güler yüzlü hizmetiyle teknolojinin tüm imkanlarını kullanan BELSAN personeli hem bayramlaşmak ve hemde seçilen başarılı personele başarıları takdim edilmek üzere düzenlenen programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi katıldı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde bulunan BELSAN personelinin bayramlaşma programında konuşan Başkan Çiftçi, çalışanların en zor ve kutsal bir görevi yaptıklarını belirterek hem bayramlarını tebrik etti hemde başarılarından dolayı tebrik etti.

 

Şanlıurfa'nın büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi: "Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak esnaf grupların, meslek temsilcilerin, STK temsilcilerin bayramlaşmalarını yaptık. Arkadaşlarımızla birlikte bayramlaşmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa ortak paydamız. Bir birimizi seviyoruz. Şanlıurfalılar bir birine değer ve kıymet verecek. Şanlıurfa yolunu yürüyecek. Söz konusu Şanlıurfa'ysa hepimiz varız" diyerek hep birlikte Şanlıurfa'nın yoluna devam edeceğini belirtti. 

 

Başkan Çiftçi Başarılı Personeli Ödüllendirdi
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
şanlıurfa urfa