Advert
Advert
Advert

Kızık Pekmezciler Derneği Başkanı Bayındır Oldu

Gaziantep Kızık Pekmezciler Eğitim Kültür Dayanışma ve Araştırma Derneği 2 .ci Olağan Kongresi Şehitkamil ilçesi Kayayusuflu mahallesi Memik Kaya Çok Amaçlı Toplantı Salonunda Yapıldı .

Kızık  Pekmezciler  Derneği  Başkanı  Bayındır  Oldu
Kızık  Pekmezciler  Derneği  Başkanı  Bayındır  Oldu Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER 


Gaziantep Kızık Pekmezciler  Eğitim Kültür Dayanışma ve Araştırma Derneği 2 .ci Olağan Kongresi  Şehitkamil  ilçesi  Kayayusuflu  mahallesi  Memik Kaya Çok Amaçlı Toplantı Salonunda Yapıldı .


İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu yapıldıktan sonra .Mevcut başkan  Mehmet   Horuz  aday olmadığından dolayı tek liste halinde yapılan seçimde   Başkan Adayı Mustafa Bayındır  .Yeni Başkan Seçildi .


Kızık Pekmezciler  Eğitim Kültür Dayanışma ve Araştırma Derneği  Genel Başkanı  Mustafa Bayındır Yaptığı Teşekkür Konuşmasında  :  Derneğimizin kurucu başkanı Nafi Çağlar’a  ve  benden önceki Başkan Mehmet Horuz’a  bu güne kadar yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Derneğimizin kuruluş amacı Türkiye’nin en iyi üzüm pekmezini yapan ve Gaziantep Pekmezini  Türkiye’ye tanıtan Şehitkamil’e bağlı yaklaşık 45 köyün (mahallenin) üzüm pekmezciliğinin yok olmaması ve devam etmesi  ve tüm üzüm ürünlerinin tanıtılmasıdır. Bundan sonra da yönetim ve üyelerimizle birlikte mahsere çalışmalarına devam edeceğiz.Beni başkan olarak seçen tüm üyelerime tek tek teşekkür ediyorum .


Asil yönetim kurulu  Üyeleri. Başkan Mustafa Bayındır ,Üyeler ,
Nafi  Çağlar ,Resul  Ünal ,Halil Horuz, Cumali  Yiğit,Celal Tüzün , Metin  Yılmaz, Rüstem Özbayındır,Metin OK ,  Mehmet öztürk , Kemal Özgün .
Yedek Üyeler :Mustafa Korkmaz,Durdu Ali Horuz,  Şakir Ağbağ, Enver Turan ,Yakup Aslanbay, Vakkas Korkmaz,Mehmet Çoban , Hüseyin Özgün , Adem Temel ,Ömer Turan , Ökkeş Tüzün.
Denetim Kurulu  Asil  Üyeler :  Mesut Durak , Menderes Yaşar , Hilmi Ünal .
Denetim Kurulu  Yedek  Üyeler : Garip Özdemir ,Nuh Karayılan , Uğur Demirbaş.
Disiplin Kurulu Asil Üyeler : Mustafa Çağlar, Mustafa Arslan ,Mustafa Yılmaz .
Disiplin Kurulu Yedek Üyeler :  Bünyamin Bayındır , Sait Yılmaz , Ali Çelik .

 

 

Kızık Pekmezciler Derneği Başkanı Bayındır Oldu
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'den Erbil'e yeni başkonsolos atadı
Türkiye'den Erbil'e yeni başkonsolos atadı
SİİRT’in Baykan ilçesinde Fare zehri içen genç kız öldü
SİİRT’in Baykan ilçesinde Fare zehri içen genç kız öldü