Advert
Advert

ŞUSİAD Başkanı Gök , Silahlı Saldırıları Kınadı

Şanlıurfa Sanayici ve İş Adamları Derneği [ ŞUSİAD ] Başkanı M.Salih Gök , AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi, ayrıca Akparti Şanlıurfa Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız `ın abisine yapılan suikast girişimi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

ŞUSİAD Başkanı Gök , Silahlı Saldırıları Kınadı
ŞUSİAD Başkanı Gök , Silahlı Saldırıları Kınadı Admin
Bu içerik 782 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Şanlıurfa  Sanayici ve İş Adamları Derneği [ ŞUSİAD ]  Başkanı  M.Salih Gök , AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi, ayrıca Akparti  Şanlıurfa Milletvekilimiz  İbrahim Halil  Yıldız `ın abisine yapılan suikast girişimi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.
 
Siyaset kurumuna yapılan saldırılar toplumun her kesiminden tepki yağmaya devam ederken, bir tepki de Şanliurfa Sanayici ve iş Adamlari Derneği (ŞUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı M.Salih Gök'ten geldi.

Başkan Gök ,  Şiddetin, hayatımızın her alanını baskı altına almaya çalıştığı bu dönemlerde, Demokrasiye ve siyaset kurumuna karşı yapılan bu saldırıları kınıyoruz. Sivil toplum kuruluşları olarak ve en başta bölgede yaşayan vicdanlı insanlar olarak, hayatını kaybeden her canın acısını yüreğimizin en derinlerinde hissediyoruz. Konuşmak, diyalog kurmak sivil alanda siyasetin olmazsa olmazlarıdır. Bu nedenle şiddet yerine sivil siyasete inanmak ve bu alanda mücadele etmek demokrasimiz için, siyaset kurumu için ve nihayetinde ülkemizin geleceği için son derece önemlidir. Bizlere düşen ise ülkemizin bu zor zamanlarında daha sağduyulu, birlik ve beraberlik içerisinde durmaktır. ŞUSİAD olarak, ülkemizin neresinde yaşanırsa yaşansın, her şiddet olayını tüm kalbimizle kınıyoruz. Türkiye’nin bugünü için, geleceği için, çocuklarımız için, şiddetin karşısındayız ve öyle olmaya da her zaman devam edeceğiz” dedi.

ŞUSİAD Başkanı Gök Silahlı Saldırıları Kınadı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
Suriye ordusu yarın Efrin’e asker gönderecek”
şanlıurfa urfa