Advert
Advert

Başkan Yavuz ,TGT Şanlıurfa İl Teşkilatını Ziyaret Etti

Türkiye Gençlik Teşkilatı Şanlıurfa il Başkanı Mahmut Dağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri TGT Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz `u Gap Uluslar arası Havalimanında Karşıladılar.

Başkan Yavuz ,TGT Şanlıurfa İl Teşkilatını Ziyaret Etti
Başkan Yavuz ,TGT Şanlıurfa İl Teşkilatını Ziyaret Etti Admin
Bu içerik 719 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 
 
Türkiye Gençlik Teşkilatı   Şanlıurfa   il Başkanı Mahmut Dağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri  TGT  Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz `u  Gap Uluslar arası  Havalimanında Karşıladılar. 
 
Biz dizi ziyaret için Şanlıurfa `ya Gelen  Türkiye Gençlik Teşkilatı  Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz  , Tgt Şanlıurfa İl Teşkilatını Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu .
 
Türkiye Gençlik Teşkilatı  Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz  TGT Şanlıurfa Teşkilatı ziyaretinden dolayı  Açıklamalarda bulundu .
 
Yavuz , öncelikle Şanlıurfalı olduğum için TGT olarak 81 il ve ilçe teşkilatlarımız   çalışmalarını   devam etmekte olduğunu.  Şanlıurfa il teşkilatımız kısa bir süre önce kuruldu .Şanlıurfalı `da  sevilen sayılan iş adamı sayın Mahmut Dağ TGT Şanlıurfa İl başkanımız ve sağlık sektöründe  Türkiye genelinde  hizmet veren  ve bir Şanlıurfalı iş adamı hemşehrimiz  Şanlıurfa `da  TGT bayrağını daha güçlü bir şekilde dalgalandıracağına Tek sevdamız Türkiye Sologanıyle  Start vermiştir. Şanlıurfa ilimize hayırlı uğurlu olsun diliyorum .
 
 
Türkiye Gençlik Teşkilatı   Şanlıurfa   il Başkanı Mahmut Dağ ise  Öncelikle TGT Genel Başkanımız Hakan Polat `a ,  Genel  Başkan Vekilimiz Ömer Tekiner `e , Genel Başkan Yardımcımız Şanlıurfa `lı Hemşehrimiz Mehmet Ali Yavuz  `a  Genel Merkez yönetim kurulu üyelerine bizi bu kutsal göreve layık gördükleri için tek tek teşekkür ediyorum .Tgt Şanlıurfa il teşkilatımız haftanın 7 günü açık olduğunu  Şanlıurfa ilimizde  Tgt `nın bayrağını  en iyi şekilde dalgalandıracağız ben ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarım ile  .TGT Genel başkan Yardımcımız Mehmet Ali Yavuz Başkanın Şanlıurfa ilimize gelerek teşkilatımızı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.
 
Başkan Yavuz TGT Şanlıurfa İl Teşkilatını Ziyaret Etti
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK:açıkladı  2 asker şehit, 1 asker yaralı
TSK:açıkladı 2 asker şehit, 1 asker yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
şanlıurfa urfa