Advert
Advert

Başkan Polat , Diyarbakır `daki Silahlı Saldırıları Kınadı

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat , Diyarbakır AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

Başkan Polat , Diyarbakır `daki  Silahlı Saldırıları  Kınadı
Başkan Polat , Diyarbakır `daki  Silahlı Saldırıları  Kınadı  Admin
Bu içerik 817 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkanı Hakan Polat ,  Diyarbakır  AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.
Polat , TGT Olarak   Diyarbakır  Ak Parti Lice Başkan yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi'nin ailesine, sevenlerine ve AK Parti camiasına başsağlığı diliyoruz. 
Şiddetin, hayatımızın her alanını baskı altına almaya çalıştığı bu dönemlerde, Demokrasiye ve siyaset kurumuna karşı yapılan bu saldırıları kınıyoruz.  
TGT Olarak  ülkemizin neresinde yaşanırsa yaşansın, her şiddet olayını tüm kalbimizle kınıyoruz. Türkiye’nin bugünü için, geleceği için, çocuklarımız için, şiddetin karşısındayız ve öyle olmaya da her zaman devam edeceğiz” Bizler Her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan `ın   Yanında Olacağız .

 

Başkan Polat Diyarbakır `daki Silahlı Saldırıları Kınadı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa