Advert
Advert

Tekiner , Diyarbakır İlindeki Silahlı Saldırıları Kınadı

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Diyarbakır İlimiz AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

Tekiner , Diyarbakır İlindeki   Silahlı Saldırıları Kınadı
Tekiner , Diyarbakır İlindeki   Silahlı Saldırıları Kınadı Admin
Bu içerik 928 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Başkan Vekili  Ömer Tekiner ,  Diyarbakır İlimiz  AK Parti Lice  İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.
Tekiner, , TGT Olarak Diyarbakır İlimizin  Ak Parti Lice Başkan yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi'nin ailesine, sevenlerine ve AK Parti camiasına başsağlığı diliyoruz.  Şiddetin, hayatımızın her alanını baskı altına almaya çalıştığı bu dönemlerde, Demokrasiye ve siyaset kurumuna karşı yapılan bu saldırıları kınıyoruz. Terörün her Türlüsünü kınıyoruz.
TGT  olarak  bizler  ülkemizde yapılan  Terörün her Türlüsünü kınıyoruz. Ülkemiz için Canını feda eden  şehit ve gazilerimize minnattarız .
Birlik ve beraberlik içinde  Ülkemizin en iyi yere getirmek için gecesini gündüzü harcayan sayın Cumhurbaşkanımızın  Recep Tayyip Erdoğan `ın her zaman yanında olacağız.  Türkiye Gençlik Teşkilatı  olarak her zaman devletin yanında.   ülkesi için her zaman canını feda etmeye hazırdır .

 

Tekiner Diyarbakır İlindeki Silahlı Saldırıları Kınadı
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK:açıkladı  2 asker şehit, 1 asker yaralı
TSK:açıkladı 2 asker şehit, 1 asker yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
Helikopter düştü: 13 ölü, 15 yaralı
şanlıurfa urfa