Advert

Başkan Samancı , Diyarbakır ,Van İlinde Yapılan Silahlı Saldırıları Kınadı

Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı , Diyarbakır AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

Başkan Samancı , Diyarbakır ,Van İlinde Yapılan Silahlı Saldırıları Kınadı
Başkan Samancı , Diyarbakır ,Van İlinde Yapılan Silahlı Saldırıları Kınadı Admin

ABDULLAH YİĞİT-AĞRI

Ağrı İli Damızlık Koyun  Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Nuri Samancı , Diyarbakır  AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesi ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.

Samancı ,  Diyarbakır  AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan ve Ak Parti Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin   PKK terör örgütü Tarafından şehit edilmiş.  Allah rahmet eylesin mekanları   cennet olsun inşallah ailesine ve sevenlerine baş Sağlığı diliyorum. yüce mevlamdan sabrı Cemil ihsan eylemesini niyaz ediyorum .  Tüm terör örgütlerini  Feto, PKK ,  ypg ,  işid    ne kadar varsa hepsinin ve onlara destek verenlerin Allah belalarını versin kahrı perişan eylesin . Tüm Akparti ailesinin ve partiye Gönül veren devleti ve milleti için mücadele eden herkesin başı Sağolsun

Başkan Samancı Diyarbakır Van İlinde Yapılan Silahlı Saldırıları Kınadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tekiner ,  İsrail `i  protesto Etti
Tekiner , İsrail `i protesto Etti
TGT `den  Kudüs Davası Bizim, Sizin Değil Tüm Ümmetin Davasıdır
TGT `den Kudüs Davası Bizim, Sizin Değil Tüm Ümmetin Davasıdır