Advert
Advert

Palta ve Erdoğan Ailelerinin Mutlu Günü

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Marina Balo ve Kongre Merkezi [Alleben Göleti İçi ] İçinde Gaziantep Halfetililer Derneği Genel Başkanı Mehmet Erdoğan `ın Oğlu İle Palta Ailesinin Kızının Düğün ve Nikah Töreni Dinlere Destan Bir şekilde yapıldı . Çekirge Saz Gurubu Eşliğinde ,Şanlıurfa ve Gaziantep Müzikleri Eşliğinde halaylar Çekildi .

Palta ve Erdoğan Ailelerinin Mutlu Günü
Palta ve Erdoğan Ailelerinin Mutlu Günü Admin
Bu içerik 1243 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP 


Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Marina Balo ve Kongre Merkezi [Alleben Göleti İçi ] İçinde  
Gaziantep Halfetililer Derneği Genel Başkanı Mehmet Erdoğan `ın Oğlu  İle Palta Ailesinin Kızının Düğün ve Nikah Töreni Dinlere Destan Bir şekilde  yapıldı . Çekirge Saz Gurubu Eşliğinde  ,Şanlıurfa ve Gaziantep Müzikleri Eşliğinde  halaylar Çekildi .
Genç çiftler  Kevser ve Abdülkadir mutlulukları gözünde okunuyordu . 
Düğün Törenine Çok Sayıda Milletvekili .Ünlü İş Adamları ,Stk temsilcileri ,Belediye Başkanları,Kaymakamlar,savcı ,hakimler , Mülkü Amirler ,kamu ve kurum temsilcileri  ,Akparti Gaziantep ve Şanlıurfa İl ve İlçe Başkanları , Çok sayıda  İstanbul,Şanlıurfa,Ankara ,İzmir ,Almanya ,Adana `dan seçkin davetliler  ve  düğün sahiplerin katıldı.
Genç Çiftler  Kevser ve Abdülkadir  `ın   Nikahını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıldı .Nikah Şahitleri ise  Akparti Gaziantep Milletvekilleri Şamil Tayyar , Ahmet Uzer,İstanbul İlinden  Hayır Sever Şanlıurfalı Ünlü  İş Adamı Akif Çobanoğlu,Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı M.Selim Acar ,  Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu,  Gaziantep  İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren , Şahinbey Belediye Başkanı  Mehmet Tahmazoğlu , Şanlıurfa Halfeti İlçesi Kaymakamı Şeref Albayrak, Araban İlçesi Kaymakamı Emin Bağlı ,Şehitkamil İlçesi Kaymakamı Ali Dursun , Gaziantep İş Adamlarından   Yusuf Ziya Güzel,  Şerif Çetinpolat , Güven Öztürk , Gaziantep  Bölge Adliye Baş Savcısı Mustafa Yalçın,  Gaziantep Bölge Adliye Başkanı Yusuf Kaya ,  İl Müdürleri Mehmet Karayılan Mustafa Yıldırım , Akparti Halfeti İlçesi Başkanı Muzaffer Açar , Akparti  Şehitkamil İlçesi Başkanı Halil Uğur, Akparti Şahinbey İlçe Başkanı Mustafa Kurt  oldular. Tek tek  Nikah Şahitleri Kevser ve Abdülkadir `ın Nikah Töreninde Evet dediler  . 
Genç çiftlerin evlenme cüzdanını Akparti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Takdim etti Gelin hanıma . Takdim ederek Genç Çiftlere Mutluluklar diledi .
Nikah Töreninden sonra  Nikah Töreninde  Şahitler  Genç Çiftler ile Mutluluk Pozu verdiler 
İstanbul İlinden   Hayır Sever Şanlıurfalı Ünlü  İş Adamı Akif Çobanoğlu ise  Halfetili Hemşehrimiz Mehmet Erdoğan Başkanın Oğlunun  mutlu Gününe   İstanbul İlinden Geldim .Genç Çiftlere Mutluluklar diliyorum .
Akparti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer  ise Halfetililer Dernek Başkanı Mehmet Erdoğan'ın oğlu ile Palta Ailesinin   kızının nikah törenine şahitlik ettik. İki cihan Saadeti diliyorum. 
Gaziantep Halfetililer Derneği Genel Başkanı Mehmet Erdoğan Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Yaptığı Açıklamada Şunları Söyledi .
Erdoğan ,  oğlum Abdülkadir `ın  Düğün ve Nikah Törenine Katılan  Tüm konuklara tek tek teşekkür ediyorum.   bu mutlu gününde bizi yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

 

Palta ve Erdoğan Ailelerinin Mutlu Günü
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Ege açıklarında battı: 16 kişi hayatını kaybetti
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
Nepal'de uçak kazası: En az 40 ölü 22 yaralı
şanlıurfa urfa