Advert
Advert
Advert

Ghsim, Cimnastikle Geleceğin Sporcularını Yetiştiriyor

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları kapsamında açtığı cimnastik kursuyla geleceğin sporcularını yetiştiriyor.

Ghsim, Cimnastikle Geleceğin Sporcularını Yetiştiriyor
Ghsim, Cimnastikle Geleceğin Sporcularını Yetiştiriyor Admin
Advert

 

Spora cimnastik ile başlamış komple beden kontrolüne sahip çocuklar her spor dalında başarıya koşarken GHSİM, küçük yaştaki çocukları cimnastikle geleceğin şampiyonu olmaya hazırlıyor. Cimnastik tüm spor branşlarının temelini oluştururken hem kız hem de erkek çocuklara hitap ediyor.

“SPOR BRANŞLARININ TEMELİNİ CİMNASTİK OLUŞTURUYOR”

Cimnastiğin fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan bir spor dalı olduğunu vurgulayan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, çocukların cimnastik gibi temel beden gelişimlerini etkileyen bir sporu tercih etmeleri, ileriki yaşlarda başka spor dallarına yönelmeleri halinde önemli faydalar sağlayacağını söyledi.

Ellerinden geldiğince küçük yaştaki çocukları cimnastiğe yönlendirdiklerini aktaran İl Müdürü Keşküş, “ Spor dallarının temelini cimnastik branşı oluşturuyor. Küçük yaştaki çocuklar cimnastik ile tüm vücudunu çalıştırıyor. Küçük yaşta cimnastiğe başlayan çocuklarımız her spor dalında başarıyı çok kolay elde edebiliyor. Sporun temel taşı olarak gördüğümüz cimnastik branşına tüm küçük sporcularımızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Cimnastik kursuna katılmak isteyen çocuklar Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binasına gelerek başvuru formu, 2 fotoğraf ve kimlik fotokopisiyle kayıt yaptırabiliyor.                                                                                                                  

 

Ghsim Cimnastikle Geleceğin Sporcularını Yetiştiriyor
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KONYA'd Ak Partilileri taşıyan minibüs kaza yaptı 9 yaralı
KONYA'd Ak Partilileri taşıyan minibüs kaza yaptı 9 yaralı
Deniz Baykal'ın sağlık durumu
Deniz Baykal'ın sağlık durumu