Advert
Advert
Advert

ENİS BERBEROĞLU, KILIÇDAROĞLU'NU GÖRÜNCE İLK SÖZLERİ

Hürriyet Haber CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Cezaevi'nde CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nu ziyaret etti.Yaklaşık 2 saat süren ziyarette Berberoğlu, Kılıçdaroğlu'nu kucakladı ve 'Sayın genel başkanım hoş geldiniz' dedi.

ENİS BERBEROĞLU, KILIÇDAROĞLU'NU GÖRÜNCE İLK SÖZLERİ
ENİS BERBEROĞLU, KILIÇDAROĞLU'NU GÖRÜNCE İLK SÖZLERİ Admin
Advert

Enis Berberoğlu, Kılıçdaroğlunu görünce ilk sözleri...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu Maltepe Cezaevi'nde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu saat 10.50 sıralarında cezevine geldi. Sözcü gazetesinin haberine göre Kılıçdaroğlu’nu cezaevinde başsavcı ve cezaevi müdürü karşıladı. Cezaevi yönetiminin misafiri olan Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, yönetim odasında misafir edildi. Kılıçdaroğlu ve CHP heyetine çay ve kahve verildi. Daha sonra ise Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, Berberoğlu ile görüşmek için hazırlanan bölüme geçti. Berberoğlu, odaya girdiğinde ilk olarak Kılıçdaroğlu ile kucaklaştı. CHP’li Berberoğlu, “Sayın genel başkanım hoş geldiniz” dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaret sonrası şu açıklamayı yapmıştı: "Adaletin mahkum edildiğini gördüm, adaletin hapse atıldığını gördüm. Hiçbir günahı olmayan insanların, terörle yakından uzaktan hiçbir ilgisi olmayan insanların, haksız yere suçlanan insanların hapse atılması toplumun vicdanında derin yaralan açar. Enis bey bu örneklerden biridir. 'Adalet ağır yürür, az yürür ama mutlaka hedefine varır' diye bir ifade var. Biz de adaletin bir gün tecelli edeceğine inanıyoruz."

urfa chp miting haberleri
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tuzhurmatu’daki silahlı grup kimdir
Tuzhurmatu’daki silahlı grup kimdir
Dolar'dan yeni tarihi rekor kırdı
Dolar'dan yeni tarihi rekor kırdı