Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR'İN YENİ MECLİS SALONU AÇILDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni yaptırılan meclis salonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerinin aylık toplantısının ilki gerçekleşti. Salon açılışında konuşan Başkan Çiftçi: "Yeni Meclis Salonumuz meclis üyelerimize ve Şanlıurfa'ya hayırlı olsun" dedi.

BÜYÜKŞEHİR'İN YENİ MECLİS SALONU AÇILDI
BÜYÜKŞEHİR'İN YENİ MECLİS SALONU AÇILDI Admin
Bu içerik 675 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önceki meclis salonun İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan ve halen kullanılan meclis salonunda toplantıların yapıldığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 83 Meclis üyesi ile yeni salonda toplantıların yapılacağını belirtti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığına Bağlı Kudem Şube Müdürlüğü tarafından meclise bir salon, komisyon üyelerin çalışacağı bölümler, dinlenme salonu, meclis başkanı ve grup başkanların çalışacağı bir çalışma ortamı sağladıklarını belirten Başkan Çiftçi: "83 arkadaşımızla birlikte 19 bin 242 kilo metre karelik alanda, 1397 mahalle ve 1 milyon 940 bin nüfusun hakkını gözetleyen bir iradeyi ortaya koyuyoruz. Büyükşehir Belediye Meclisi aldığı kararlarla 13 ilçenin kalkınmasına ve gelişmesine direkt etkendir" diyerek Yeni Meclis Salonunun Meclise ve Şanlıurfa'ya hayırlı olmasını diledi.

 

Nezih bir ortamı sağlayan Başkan Çiftçi'ye teşekkür eden Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Nihat Kılıç: "Nezih bir ortamda çalışmalarımızı yapacağız. Emeği geçenleri kutluyorum" dedi.

 

Konuşmaların ardından Mehmet Akif İnan Konferans Salonu (Esentepe) üst katında yapılan Büyükşehir Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen ilk toplantıya Başkan Nihat Çiftçi başkanlık etti.

 

 15 Temmuz Milli Birlik anısına düzenlenen 7. birleşimde gündemdeki konular meclis üyeleri tarafından oylandı. Toplantının ardından Kudem Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen sergiyi Başkan Çiftçi ve Meclis Üyeleri inceledi.

 

BÜYÜKŞEHİR'İN YENİ MECLİS SALONU AÇILDI
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye ordusu  birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Suriye ordusu birkaç saat içinde Afrin'e girecek iddiası
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
Şehitlerin Naaşına Ulaşıldı
şanlıurfa urfa