Advert
Advert

ŞANLIURFA, ŞEHİTLERİNİ ANIYOR

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı, şehit kabirliğini ziyaretle başladı. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehitlik mertebesine ulaşmış Şanlıurfalı kahramanların kabirlerini ziyaret eden Vali Abdullah Erin, Başkan Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Z. Abidin Beyazgül, milletvekilleri ve STK temsilcileri hep birlikte dualar etti.

ŞANLIURFA, ŞEHİTLERİNİ ANIYOR
ŞANLIURFA, ŞEHİTLERİNİ ANIYOR Admin
Bu içerik 689 kez okundu.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şanlıurfa'da 6 günlük süre içerisinde düzenlenecek olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı bugün başladı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Z. Abidin Beyazgül, Milletvekilleri M. Ali Cevheri, Mehmet Akyürek, Halil Özcan, Merkez İlçelerin Belediye Başkanları, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Jandarma Komutanı Albay Mustafa Kemal Timuroğlu, Şehit Aileleri ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, şehit yakınları, gaziler ile vatandaşlar, programın ilk gününde şehit kabirliğini ziyaret ederek dualar okudu.

Hain darbe girişimi sırasında şehit olan en genç isimler arasında yer alan Mustafa Direkli'nin kabri başında dualar eden şehir yöneticileri ve vatandaşlar ardından askeri şehitliği ziyaret etti. Burada okunan dualara hep birlikte eşlik eden yöneticiler ve vatandaşlar, ardından Karaköprü'deki Şehit Mustafa Direkli Camiisine geçerek mevlit programına katıldı.

Müftülük tarafından düzenlenen mevlitte şehitlerin ruhuna dualar okunurken, mevlide çok sayıda vatandaş da katılım gösterdi. Mevlit programının ardından vatandaşlara yemek ikramı yapıldı. 

ŞANLIURFA ŞEHİTLERİNİ ANIYOR
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
150 dükkanın bulunduğu çarşıda yangın
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
Ödemiş de Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü
şanlıurfa urfa