Advert
Advert
Advert

TGT 81 ilde 15 Temmuz Proğramlarına Katılacak

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Merkez İstişare Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya TGT Genel Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Yavuz , Mehmet Fettah Çiftçi, Kadın Kolları Genel Başkanı Belma Kaya Kocaer ve yönetim Kurulu üyeleri katıldı .

TGT 81 ilde  15 Temmuz Proğramlarına Katılacak
TGT 81 ilde  15 Temmuz Proğramlarına Katılacak Admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Türkiye Gençlik Teşkilatı Genel Merkez İstişare Kurulu toplantısı  gerçekleştirildi. Toplantıya TGT Genel  Başkanı Hakan Polat ,Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner , Genel Başkan Yardımcıları  Mehmet Ali Yavuz , Mehmet Fettah Çiftçi, Kadın Kolları Genel Başkanı Belma Kaya Kocaer ve yönetim Kurulu üyeleri  katıldı .

Toplantı sonrası bir açıklama yapan  Türkiye Gençlik Teşkilatı  Genel  Başkanı Hakan Polat ,  TGT olarak 15 Temmuz `un Yıldönümünde  81 ilde  meydanlarda olacağız .TGT olarak 81 il ve ilçe teşkilatlarımızda hükümetimizin 15 temmuz proğramlarına katılma  kararını aldık.  bugün istişare toplantımızda . Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden bir  gençlik teşkilatı olarak her zaman yanında olacağız dedi. Birlik ve beraberlik içinde tüm teşkilatlarımız çalışmalarına devam etmekte olduğunu ifade etti.

Türkiye Gençlik Teşkilatı  Genel Başkan Vekili Ömer Tekiner ise bizler her zaman sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın yanında olacağız  Tgt Gençliği olarak.  81 ilde 15 temmuz proğramlarına katılacağız,   15 temmuz  `da olduğu gibi bu günde hükümetimizin yanında olacağız dedi.

TGT 81 ilde 15 Temmuz Proğramlarına Katılacak
sanalbasin.com üyesidir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Demirkol’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Demirkol’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Bingöl’de Askeri araç devrildi 1 asker şehit 2 yaralı
Bingöl’de Askeri araç devrildi 1 asker şehit 2 yaralı